חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
והדליקו נרות בחצרות קדשך

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יחסי ציבור רבקה פאלוך מגזר חרדי

נושא המאמר: יחסי ציבור במגזר החרדי
מאת: רוני בר    שמור מאמר למועדפים

רבקה פאלוך היא תופעה מעניינת.
היא אישה שמהווה מודל לחיקוי בציבור החרדי, היא אישה שהוכיחה כי אם בית בישראל המקפידה על קלה כחמורה יכולה לצאת לעבוד, ואף להגיע למקומות רחוקים שרגל חרדית לא דרכה בה מעולם.
היא החלה את דרכה כעיתונאית הראשונה בציבור החרדי לפני כעשרים שנה.
בתקופה הראשונה כתבה פאלוך את טוריה הפוליטיים בשמות עט בכדי שבקהילה הקרובה אליה לא ידעו כי היא עומדת מאחורי המילים, תופעה שלא הייתה קיימת כלל בימים עברו.
לאחר מכן המשיכה פאלוך בהגשת תוכניות רדיו ייחודיות ופופולאריות בכלי התקשורת החרדים, מקום נוסף בו לא דרכה כף רגל נשית עד ליום בו היא אזרה אומץ והחליטה ליטול את המיקרופון לידיה.
משם המשיכה רבקה פאלוך וכבשה יעד נוסף , יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים.
במשך שתי קדנציות ייעצה פאלוך לראש הממשלה אריאל שרון בכל הקשור לנושאי חרדים.
היא ידעה בחושיה המחודדים לזהות משברים פרלמנטרים עם הסיעות החרדיות בזמן הנכון ולהביא לפתרונן המיידי, היא ידעה לשמוא על האינטרס החרדי במשרד ראש הממשלה, אך כל זה נעשה מתוך נאמנו לשרון ושמירה על כבודם של הצדדים כולם.
לקראת סוף כהונתה בתפקיד התפרסם בעיתון ידיעות אחרונות כתבה כי פאלוך כביכול שיחדה את כתב העיתון בסכום פעוט של 300 דולר עבור פרסום כתבה גדולה אודותיה.
פאלוך טענה כי הסכום שהועבר היה על חשבון ספר שכתב עבורה באותם ימים כתב העיתון, והמהומה על לא מאומה.
הסיפור נדוש בכלי התקשורת אך כמובן לא נפתחה חקירה, כתב אישום לא הוגש, ואף לא נמצאו ראיות מספקות בכדי לדרוש מפאלוך להתפטר מתפקידה.
לאחר מספר חודשים נכנס אהוד אולמרט לנעליו של שרון כראש הממשלה ואז פרשה פאלוך מהחיים הפוליטיים.
כיום מחזיקה פאלוך במשרד הגדול ביותר בארץ בתחום הייעוץ המגזרי, וכן מגישה תוכנית רדיו קבועה ברדיו לב המדינה.
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רוני בר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!