חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מעמדה של הפרוצדורה בדיני המס

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אסטרולוגיה הורוסקופ התאמה זוגית מפת לידה

נושא המאמר: אסטרולוגיה-אהבה לפי מפת לידה
מאת: מיקי   שמור מאמר למועדפים

התאמה זוגית בין מזלות
אחת השאלות הכי נפוצות בנושא אסטרולוגיה, היא על התאמה זוגית בין מזלות. התשובה באופן כללי היא שאין מזל שלא מתאים באופן ספציפי למזל אחר. ובכל זאת, כל אסטרולוגיה הורוסקופ אסטרולוגי יודע לספר לנו על מזלות שיכולים להיות יותר מתאימים מאחרים.

כיצד בודקים התאמה זוגית באסטרולוגיה?
קודם כל, בכדי לבדוק התאמה זוגית בין בני זוג יש לעשות שימוש במפת הלידה האישית השלמה של כל אחד מהצדדים. המזל מסמל את קבוצת הכוכבים מולם הייתה ממוקמת השמש בעת הלידה. השמש עוברת כל יום מעלה אחת בתוך המזל ולאחר שלושים מעלות היא עוברת למזל הבא, כלומר פרק זמן של חודש אסטרולוגיה בכל מזל. השמש מהווה רק חמישה אחוזים מסך כל מפת הלידה, אם כי אלו חמישה אחוזים משמעותיים במיוחד, אשר מייצגים את משאלות הלב של האדם, השקפות עולמו, הרצונות שלו, ואיזו סוג של סגנון חיים היה מבקש לסגל לעצמו. כאשר מסתכלים על התאמה זוגית, בעצם שואלים שאלה פשוטה, האם השקפת עולמו של האחד תואמת את מפת לידה השקפת עולמו של האחר?

הרמוניה בין השקפות עולם
על מנת להשיב על השאלה נוכל לעשות שימוש ביסודות של המזלות. כמו שניתן לקרוא בכל הורוסקופ, כל מזל כלול ביסוד מסוים המשייך אותו לקבוצה עם אופי אחד. מפת הלידה כוללת ארבעה יסודות: אש, אדמה, אוויר ומים, כאשר כל יסוד כזה הוא אחראי על שלושה מזלות. היחסים בין היסודות יכולים מפת
לידה
להיות הרמוניים או דיס-הרמוניים. למשל, מזל אש נמצא בהרמוניה עם מזל אוויר ומזל אדמה נמצא בהרמוניה עם מזל מים. האוויר מלבה ומעצים את האש ואילו המים מזינים ומרווים את האדמה. כך לדוגמה מזל טלה מקיים הרמוניה עם מזל תאומים ומקיים דיס-הרמוניה עם מזל סרטן. דיס-הרמוניה איננה פוסלת קשר בין מזלות, יותר מזה, הרבה פעמים דווקא ההיפך הוא הנכון, משום שחיכוכים יוצרים משיכה ורצון לפתור את ההתנגדות דרך ויכוח. דיס-הרמוניה יוצרת תנועה ועניין בעוד הרמוניה מובילה לשקט שעלול להיעשות לשתק וחוסר התפתחות. על כן מעברים, רצוי שבהתאמת המפות יהיה קיים שילוב של שתי האנרגיות, דבר שיביא להתפתחות נכונה בתוך מערכת היחסים.

אסטרולוגיה זוגית שמה את זוגיות האדם במרכז. אם גבר במזל עקרב פוגש אישה במזל שור, מצד אחד הוא יימשך אליה משום שהיא בת המזל הנגדי שלו (ניגודים משלימים- מזלות שמקיימים הרמוניה על פי היסודות שלהם, אך נמצאים בקונפליקט משום שהם ממוקמים אחד מול השני בזווית דיס-הרמונית של 180%. הם צריכים אחד את השני בכדי להרגיש שלמות, ובו בזמן הם מתנגדים אחד להשקפת העולם של האחר), אולם מצד שני הוא לא יסכים עם השקפת עולמה. אם מערכת היחסים תתפתח הם יצטרכו לגשר על הדיס-הרמוניה באמצעות תקשורת וקבלה אחד של השני. במצב של אי מודעות, הקשר עלול להתפוצץ, או שבני הזוג "ידבקו" אחד לאחר ולא יפסיקו להתווכח, כאשר כל צד מתבצר בעקשנותו וצדקנותו.
ידע בסיסי אודות המזלות והיסודות הוא מספיק על מנת לגלות האם הקשר הוא הרמוני או דיס-הרמוני. אך עם זאת, כדאי להביא בחשבון שמזל האדם איננו מחייב התנהלות התואמת בהכרח את תכונות המזל. כפי שנאמר קודם, מזלו של האדם מגלה לנו את השקפת עולמו ואיך הוא רוצה להתנהג בחיים. אך קיימת עוד מפת לידה שלמה בתוכו המרכיבה את אישיותו.

www.astropro.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מיקי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!