חיפוש מאמרים

11766 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
משחק המנהלים של ליגת האלופים 2008 בחסות עוצמה עסקית יועצים, המומחים ליעוץ עסקי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יורם ברזני מניות השקעות מסחר בבורסה

נושא המאמר: אז איך להשקיע במניות אחרי הכל... חלק 2
מאת: יורם ברזני   שמור מאמר למועדפים

בפוסט הקודם דיברתי על העקרונות היסודיים של השקעה בשוק ההון כפי פועלים לפיהם 2 סוגי משקיעים שונים. נתקדם צעד אחד קדימה על ידי מעבר למשרדו של ריצ'ארד דניס ששכן ברחוב ג'קסון 141 בשיקגו, שנת 1983. ריצ'ארד דניס היה משקיע מצליח מאד שפעל בשוק החוזים העתידיים בבורסה בשיקגו. בעקבות התערבות עם שותפו ביל החליטו השניים לבדוק האם ניתן ללמד אנשים ללא רקע וניסיון בתחום, סידרה של כללי השקעה מתימטיים בעיקרם, למעשה כללים פשוטים מאד להבנה וליישום, ובאמצעות יישום הכללים הללו "לייצר" משקיעים מצליחים. ובכן, לאחר ראיונות רבים גייסו הללו 13 אנשים חסרי ידע לחלוטין בתחום ההשקעות ולימדו אותם במשך מספר שבועות את דרך ההשקעה שדניס ושותפו פעלו לפיה. לאחר סיום הקורס יצאו הללו לעולם האמיתי כשכל אחד מהם קיבל סכום התחלתי שאותו היה צריך להשקיע על פי הכללים שלמד. בדיעבד ניקראו המשקיעים החדשים הללו בשם "הצבים" על שם הדרך האיטית בה פעלו בשוק ההון.
תוצאות הניסוי? אז ככה. ריצ'ארד דניס ניצח גם ניצח בהתערבות לאחר שרוב המשקיעים החדשים הפכו מיליון דולר ל 100 מיליון בתוך מספר שנים והוכיחו הלכה למעשה כי השקעה על פי כללים הקבועים מראש, למעשה השקעה בדרך אלגוריתמית, יכולה להוות דרך השקעה ריווחית מאד לכל משקיע.

לכל המעוניין, את כללי ההשקעה של הצבים ניתן למצוא היום באינטרנט. השווקים כיום שונים בתכלית מהשווקים של שנות ה-80 וה-90 ובמיוחד עקב זרימת המידע המהירה אל המשקיעים והאפשרות להגיב על המידע החדש במהירות שמעולם לא הייתה, יש לבצע שינויים במודל של הצבים כדי לראות תוחלת חיובית באלגוריתם שלהם.

באותו עשור של שנות השמונים הופיע גם פרופסור גיי'מס סימונס, בוגר אוניברסיטאות יוקרתיות בארה"ב, ומקים קרן גידור על טהרת המסחר האלגוריתמי ובהמשך הזמן גם האוטומטי. גיי'מס סימונס, מעשירי העולם כיום, הציג ביצועים שנתיים ממוצעים של כ-70% לשנה במשך מספר עשורים. לצער רבים, הקרן שלו לא מקבלת משקיעים חדשים כבר מסוף שנות ה-80. המודלים של הקרן הם סודיים ולא ידוע הרבה כיצד מושגות התשואות הללו, באילו שווקים היא פועלת וכו'.

חלפו עברו והתמלאו מיליארדים של פקודות מסחר מאז ועד היום ומשנה לשנה גדל בהתמדה אחוז פקודות המסחר בשוק הניתנות בידי מכונות מסחר אלגוריתמיות וכיום הוא עומד, על פי דברי מנהלי הבורסות בארץ ובארה"ב על כ-70% מסך הפקודות הכולל! לא קשה לקבוע שהתחום הזה מייצר רווחים שהולכים וגדלים במשך השנים, כל זאת יחד עם התפתחות הטכנולוגית הנוכחית אשר מאפשרת את דרך המסחר הזאת בצורה קלה יותר מבעבר.

טוב. אז מה עוד? בפעם הבאה נמשיך לבדוק את השאלה שמציבה הכותרת.

יורם ברזני
www.algoin.co.il

www.algoin.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יורם ברזני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!