חיפוש מאמרים

12049 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
נשירת שיער מניעה ודרכי טיפול מגוונות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: NLP דמיון מודרך משאבים אמונות

נושא המאמר: יתרונות NLP ודמיון מודרך בחיי היומיום
מאת: אסנת בוקופצר   שמור מאמר למועדפים

יתרונות NLP ודמיון מודרך בחיי היומיום

כאשר אנחנו מבקשים להגשים את מטרותינו / חלומותינו בהווה או בעתיד.
כאשר אנחנו מבקשים לקום בבוקר שמחים ואופטימיים אל עוד יום מלא עשייה, אהבה והישגים, ולסיים אותו עם תחושה שפשוט היה יום טוב, תחושה שאפשר ללכת לישון רגועים, שמחים ואופטימיים כדי לקום מחר שוב בדיוק באותה תחושה וכן הלאה.

לשם כך יש מספר כלים פשוטים שניתן ליישמם בקלות, להתאמן בהם כך שעם הזמן הם יהפכו לאוטומט, בדיוק כמו הליכה, נשימה, חשיבה ועוד.

להיות כאן ועכשיו

כמה פעמים ביום אנחנו באמת נמצאים בכאן ועכשיו? מרגישים כאן ועכשיו?
גם כשאנחנו חושבים על העבר הוא מתרחש ברגע זה. גם כשאנחנו עסוקים בעתיד הוא מתרחש ברגע זה. מתוך כך הכול קורה עכשיו.
הדרך הטובה ביותר ליישם היא מודעות.
מודעות למה שאנחנו רואים עכשיו, למה שאנחנו שומעים עכשיו, למה שאנחנו מרגישים עכשיו, למה שאנחנו חושבים עכשיו, למה שאנחנו עושים עכשיו. לחיות את הכאן ועכשיו.

מתוך מודעות זו נאפשר לעצמנו התבוננות עצמית, כזו שתהיה נוכחת.
כזו שתבדוק כמה מתוך הזמן שלנו אנחנו עסוקים בעבר או בעתיד - וכמה אנחנו באמת חווים את הרגע הזה שבו אנחנו נמצאים עכשיו, להעניק לו את מלוא תשומת הלב ומתוך כך לחוות את החיים שלנו, שבנו.

התחילו בקטן, אפשרו לעצמכם מספר פעמים ביום מתוך מודעות להיות בכאן ועכשיו, באופן מלא, לחוות את הרגע במלוא החושים. ציינו לפניכם מה אתם רואים, שומעים ומרגישים, תנו זמן ומקום לפעולות שאתם עושים ודאגו כל הזמן להחזיר את עצמכם למודעות של כאן ועכשיו. היו בזה. מתוך כך יגדל זמן הנוכחות שלכם עם כל יום שיעבור, ומתוך כך תרגישו חיים, שלמים ורגועים יותר.

חיבור ליכולות ולמשאבים

הנחת היסוד הבסיסית היא שיש לנו ובנו את כל מה שאנחנו צריכים כדי להצליח. יש בנו את כל המשאבים, היכולות, הכוחות והכישורים כדי להשיג לעצמנו את מה שאנו מבקשים בחיינו. מתוך כך כל שנותר הוא להתחבר לרגעים בהם היינו כבר במקום הזה, השגנו, הצלחנו, קיבלנו, נתנו.
להתחבר לאותו רגע באופן מלא בשילוב כל החושים כאילו הרגע הזה קורה כאן ועכשיו. להביא את הזיכרון של הרגע הזה ולחוות אותו, לראות אותו מתוך העיניים שלנו, לשמוע אותו מתוך האוזניים שלנו, להרגיש אותו בגופנו.

החיבור העוצמתי שייווצר באותו רגע יאפשר לנו מספר דברים. ראשית, נוכל לעגן את הרגע הזה בכל נקודה שנבחר בגופנו על היד או על הרגל, או בכל מקום אחר, ולהפעיל אותו בשעת הצורך.
בנוסף, ברגע שנהיה מחוברים באופן מלא לאותו רגע עוצמתי, תת המודע שלנו יעלה את כל הדרכים, הפתרונות והאפשרויות בהם פעלנו, ומתוכם נוכל להוציא את הלמידות המשמעותיות, הדרכים, הפתרונות, כדי להשיג את המטרה הנוכחית.

הידיעה המוחלטת שהצלחנו כבר, היא זו שתעצים אותנו ותאפשר לנו לדעת שמה שהצלחנו לעשות בעבר נוכל גם עכשיו ובעתיד לעשות שוב ושוב.

לקיחת אחריות

חשוב להבין שבידינו האחריות. אחריות למה שאנחנו עושים או למה שאנחנו לא עושים. אחריות על מה שאנחנו חושבים או לא חושבים. אחריות על ההחלטות שאנחנו מקבלים, או לא. על מערכות היחסים שלנו עם אחרים ועם עצמנו. אחראיות על גופנו, על הצמיחה וההתפתחות האישית שלנו.

עצם ההבנה היא משמעותית. כך נוכל לוותר על עשו לנו, לקחו לנו, זה לא בגללנו וכו' - ונתחיל לבדוק איך אנחנו תרמנו למצב הזה, מה נוכל עכשיו לעשות אחרת, ובאילו יכולות ומשאבים נשתמש כדי להשיג את התוצאה הרצויה.
כפי שאמר בנימין ד'יזראלי: "אנו יוצרים את עתידנו וקוראים לזה גורל".

עבודה עם NLP ודמיון מודרך

כאשר אנחנו בוחרים לעבוד עם כלי ה-NLP והדמיון המודרך, אנחנו בוחרים להשתמש במה שיש לנו ובנו. בוחרים לעבוד עם המשאבים והיכולות שלנו, עם המחשבות שלנו, הסרטים שאנחנו מייצרים בחיינו, האמונות והתבניות המגבילות אותנו – לאמץ את המתאים, ולשחרר את המגביל.

בעזרת כלי ה-NLP והדמיון המודרך, נתחבר לפילוסופיית חיים המאמינה שבידינו לעשות את השינוי, שהשינוי ניתן להיעשות בכל רגע בו נחליט שאנחנו רוצים אותו, ושיש בנו את כל היכולות והמשאבים לעשות את השינוי המיוחל.
כל זה בעזרת טכניקות מדויקות, הנחות יסוד, שינוי הסרטים והמחשבות וחיבור ליכולות ולמשאבים.
כפי שאמר תיאודור רוזוולט: "בני אדם אינם שבויים של גורלם, אלא רק של דמיונם".

www.nlptherapy.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אסנת בוקופצר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!