חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עכבר ארגונומי - כיצד תבחר?

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוג
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הרמת חזה הגדלת חזה ניתוח פלסטי מנתח פלסטי

נושא המאמר: הרמת חזה
מאת: נאור ה   שמור מאמר למועדפים

איך המנתח הפלסטי שלי יעריך את השדיים שלי לניתוח הרמת חזה?

המנתח הפלסטי שלך יבחן את השדיים שלך, מדידות שנטלו ואולי תמונות לתיק הרפואי שלך. הגודל והצורה של השדיים שלך, את האיכות של העור שלך, ואת המיקום של הפטמות ועטרות יהיו להעריך בזהירות.
את צריכה לבוא לייעוץ מוכן לדון ההיסטוריה הרפואית שלך. זה יכלול מידע על כל מצבים רפואיים, אלרגיות תרופות, טיפולים רפואיים שקיבלת, ניתוחים קודמים, כולל ביופסיות שד, ותרופות שאת לוקחת כיום. זה חשוב לך כדי לספק מידע מלא.
את צריכה להגיד למנתח הפלסטי שלך, אם את מתכננת לאבד כמות משמעותית של משקל, במיוחד אם יש לך לב חלש כי השדיים שלך עלולים לשקוע או להיות קטנים יותר עם ירידה במשקל. המנתח שלך עשוי להמליץ לך לייצב את המשקל שלך לפני שיש ניתוח.
האם הביטוח שלי לעזור לכסות את עלות הניתוח?

ניתוח הרמת חזה, כמו הליך אסתטי (קוסמטי), בדרך כלל אינו מכוסה על ידי ביטוח.
בנסיבות מסוימות, לעומת זאת, כיסוי ביטוחי עשוי להיות זמין. לדוגמה, אם שחזור שד לאחר כריתת שד מבוצע, שד אולי ההפך צריך להיות שונה לסימטריה. גורמים רבים קובעים את זכאותך לכיסוי, לרבות התנאים הספציפיים של פוליסת הביטוח שלך. מכתב של קביעה מראש עשוי להידרש על ידי חברת הביטוח שלך לפני הניתוח. המנתח הפלסטי שלך או חבר צוות במשרדו של המנתח שלך יהיה לדון בעניינים האלה איתך.
איך הרמת חזה מתבצעת

גורמים אישיים והעדפות אישיות יקבעו את הטכניקה הספציפית שנבחרה כדי להרים את השדיים שלך.
חתכים בעקבות קווי המתאר של החזה הטבעי להגדיר את השטח של כריתה והמיקום החדש לפטמה והעטרה. עור באזור המוצל מוסר, והפטמה והעטרה הם יועברו למיקום גבוה יותר.
איפה ממוקמים החתכים?

שיטה נפוצה של הרמת השדיים כרוכה בשלושה חתכים. חתך אחד נעשה סביב העטרה. אחר פועל בצורה אנכית מהקצה התחתון של העטרה לקפל שמתחת לשד. החתך השלישי הוא אופקי מתחת לחזה ומלווה את העקומה הטבעית של קפל השד.
לאחר הניתוח הפלסטי יש להסיר עודפי עור שד, הפטמה והעטרה הם עברו למיקום גבוה יותר. עור שהיה בעבר ממוקם מעל העטרה הוא מוריד למטה ויחד מתחתיו כדי לעצב מחדש את השד.
את הפטמות והעטרות יישארו מחוברים לתלוליות בסיסיות של רקמות, וזה בדרך כלל מאפשר לשימור התחושה והיכולת להניק.
עור הממוקם בעבר מעל העטרה הוא הביא למטה ויחד מתחתיו כדי לעצב מחדש את השד.
מה הן הסוגים לטכניקת הרמת החזה הנפוצה?

ישנן וריאציות רבות לעיצוב של חתכי ניתוח חזה למעלית. גודל וצורה של השדיים שלך, הגודל של העטרות שלך, ומידה נפול הם גורמים שיעזרו לי המנתח הפלסטי שלך לקבוע את הטכניקה הטובה ביותר עבורך.
במקרים מסוימים, זה עשוי להיות אפשרי כדי למנוע את החתך האופקי מתחת לשד. לפעמים ניתן להשתמש בטכניקה שתמנע חתך אופקי זה, כמו גם חתך האנכי שיוצא מהקצה התחתון של העטרה לקפל השד.
אם אתה מועמד טוב לטכניקה שונה, המנתח הפלסטי שלך לדבר על זה איתך.
ואם את והמנתח הפלסטי שלך החלטתם שזה רצוי להגדיל את החזה שלך באותו הזמן כפי שהם הרימו, זה יחייב החדרת שתלים בחזה. אם זו אופציה שאתה רוצה לשקול, המנתח שלך יבחן את המידע הדרוש איתך ויכול לספק לך את המידע על הגדלת חזה.

www.proplasticsurgeon.com/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י נאור ה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]