חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מיכאל זנדברג מוכיח שהוא השחקן הטוב בליגה הישראלית

    קישורי טקסט (לפרטים)
ראו גם : מלונות מומלצים בהונג קונג
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סין פתיחת חברה מלונות בהונג קונג מסחר

נושא המאמר: פתיחת חברה בסין
מאת: Amit Houry   שמור מאמר למועדפים

משקיע זר יכול לבנות חברה זרה בארבעה מבנים משפטיים בסיסיים:
משרד ייצוגי (Representative Office)- הינו שלוחה של החברה בבעלות המשקיע זר. אחד החסרונות הינו שתחום פעילותו של המשרד הייצוגי יחסית מוגבל וכולל בתוכו מחקר, שיווק ותיאומים למיניהם שעל החברה לבצע (לדוגמא עם ספקים). יש לציין שלא ניתן לבצע פעילות מסחרית עצמאית (מכירות, ייצור), כמו כן לא ניתן לבצע עסקאות המייצרות רווח כגון חתימה על חוזים, הוצאת חשבוניות וקבלה והעברה של תשלומים. המשרד הייצוגי מעסיק את עובדיו המקומיים במיקור חוץ על ידי חברת כוח אדם.
אחד היתרונות המובהקים של מבנה זה הינו הליך הקמה יחסית פשוט שאורך עד חודש ואינו כרוך בעלויות רבות ולכן בעיקר מתאים לחברות בתחילת דרכן בשוק הסיני.

מיזם משותף (JV- joint venture)- הינו חברה באחריות מוגבלת, כאשר האחזקה בחברה הינה במשותף גם על ידי משקיעים זרים ומקומיים. לחברה זו קיים דירקטוריון אשר מנהל את פעילותה.
קיימים שני סוגים של JV (EJV-Equity Joint Venture ו- CJV-Cooperative Joint Venture). ההבדל העיקרי הינו שב-CJV לצדדים קיים יותר חופש בקביעת מנגנון חלוקת הרווחים.
הליך הקמת ה-JV מורכב יותר מאשר המשרד הייצוגי וכרוך באישורם של הרשות האחראית על השקעות זרות בסין, משרד המסחר והתעשייה והרשויות הסיניות ועשוי לארוך כשלושה חודשים, כאשר במידה והסכם הJV- הינו מורכב וכולל מנגנונים משפטיים מסובכים ההליך עלול להתארך.
החברות שעשויות להיעזר במבנה זה הינן בעיקר חברות הזקוקות לשותף מקומי על מנת לבצע את החדירה לשוק הסיני או לחלופין אם החוק הסיני מגביל את תחומי פעילות החברה לו הייתה בבעלות זרה בלבד, ולכן נחוץ לה שותף סיני.
חברה בבעלות זרה מלאה- (WOFE-Wholly Owned Foreign Enterprise)- הינה חברה באחריות מוגבלת שמוחזקת על ידי משקיעים זרים בלבד, כאשר היתרון המובהק שהינה כשירה לבצע כל פעולה משפטית בהתאם לרישיון העסק שלה.
ההון המינימאלי אשר מוזרם על ידי המשקיע משתנה בהתאם לפעילות החברה והמחוז בו היא ממוקמת. כמו כן על ההון להיות מוזרם תוך שנתיים ממועד הקמתה.
הליך הקמתה אורך כחודשיים עד שלושה וכרוך באישור של הרשות האחראית על השקעות זרות בסין ומשרד המסחר והתעשייה.
המבנה בעיקר מתאים לחברות שמעוניינות לשמור על עצמאות החברה.
שותפות מוגבלת (Limited Partnership) - מבנה זה בנוי משותף כללי ושותפים נוספים מוגבלים ואחריותם לחובות השותפות מוגבלת לגובה תרומתם להון המשותף.
השותפות יכולה להתבצע בין שותפים זרים או משילוב של שותפים זרים (בכפוף להגבלות החלות על השקעות זרות) ומקומיים. על פניו הליך ההקמה של שותפות אמור להיות קצר מאשר WOFE או JV, אך מאחר וזהו מבנה יחסית חדש (נכנס רק ב2010) ההליך עשוי לארוך מספר חודשים.

www.anallp.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י Amit Houry שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!