חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ירח דבש לאן לטוס?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פוליגרף מכונת אמת בדיקות פוליגרף פוליגראף

נושא המאמר: הפוליגרף החדש, הממוחשב בשירות האזרח - פוליגרף - מכונת אמת - בדיקות פוליגרף - פוליגראף
מאת: עמוס אבטליון   שמור מאמר למועדפים

בכל האקדמיות ללימודי מיקצוע הפוליגרף וכמו כן בודקי הפוליגרף יוצאי המשטרה ויוצאי שרותי הביטחון קיימת התייחסות לעניין הפוליגרף בתחום הפלילי בלבד. הספרות מתייחסת לשאלות שוד, גניבה, רצח, אונס, תקיפה מינית וכיו"ב בבדיקות אלו, מרבית הנבדקים היו כאלה שדרכם בפשע. כיום, מרבית הנבדקים במכוני הפוליגרף הפרטיים הם אזרחים מהשורה, לעיתים בני/ות זוג החשודים/ות בבגידה, אדם שרכבו נגנב, אדם שבית העסק שלו נפרץ או סכסוך כספי בין שותפים. בבדיקות הפוליגרף הרגילות הקביעה הינה בשינויים הפיזיולוגים שבגוף הנבדק בין שאלות הבקרה לשאלות הרלוונטיות לנושא. מכאן איפוא, שאדם ישר לחלוטין, שלא גנב, לא ביצא מעשה פלילי, עשוי להתגלות לשווא בבדיקת הפוליגרף כמי שאינו דובר אמת. רק ביחידת ה - CPS של סטולטינג קיים פיתרון לבדיקות העוצמה של התשובות לקבלת תוצאה שאינה על סמך השוואה בלבד של שאלות הבקרה.


הפוליגרף החדש, הממוחשב בשירות האזרח - פוליגרף - מכונת אמת  - בדיקות פוליגרף - פוליגראף

www.avtalion.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עמוס אבטליון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]