חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כרטיסי ביקור חינם – עסק משתלם לכווווולם

    קישורי טקסט (לפרטים)
ראו גם עסקים למכירה

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ניהול עסק ניהול עסקים ניהול עסקי יועץ עסקי

נושא המאמר: ניהול עסק, כיצד מנהלים עסק
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

ניהול עסק, ניהול עסקים, ניהול עסקי
אשראי, אשראי בנקאי, אשראי חוץ בנקאי, קרנות בערבות מדינה!
מה שמסתמן במגזר העסקי הפרטי, עסקים, חברות קטנות וגדולות!
הדרישה לאשראי רק עולה וגוברת!
ובגלל שעסקים מיצו כמעט לגמרי את המסגרות הבנקאיות שלהם בחשבונות העובר ושב, בהלוואות לזמן קצר ולזמן ארוך, במסגרות האשראי בכרטיסי האשראי, פורצות הבקשות לאשראי אל עבר האשראי החוץ בנקאי, האשראי הניתן בערבות המדינה, ולצערי הרב גם האשראי הניתן ע"י גורמים פרטיים, וכול זה רק לצורך מחזור הלוואות, כיסוי תזרים מזומנים, ותשלום ממסרים ועמידה בהתחייבויות של העסק/החברה מול ספקיה.
כ-יועץ עסקי אני מגלה כי רק בחודש אפריל 2013 עלה הביקוש לאשראי מכוון העסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים ב: קרוב ל-8%, וזה קורה א. בגלל הקטנת האשראי הניתן ע"י בנקים (אשר יודעים בדיוק את המצוקה במשק עקב ירידה במכירות, קושי במכירות בגלל תחרות הולכת ושוחקת, חוסר איזון בין הוצאות להכנסות של העסק, ניהול לא תקין של עסק המשאיר שכבת שומן ולא מתאים את עצמו למצב המשק או למדד המכירות האמתיות בעסק, פזרנות בלתי נשלטת, המשך קיום העסק לפי פרמטרים קודמים ולא לפי המצב העכשווי של העסק או החברה!)
כמי שנותן ייעוץ עסקי, ישנם בעלי עסקים אשר מאמינים כי הבנק שהעניק אשראי במשך שנים בגלל שיש יחס טוב עם פקיד/פקידה בבנק או מנהל או סגן מנהל בבנק ימשיכו להעמיד אשראי נוסף לעסק (ועל זה הם בונים) טועים טעות מרה ובבוא היום הם עומדים בפני שוקת שבורה המותירה אותם ללא מזומנים.
הבעיה שגם במקרים אלה ממשיכים בעלי העסקים והחברות להמשיך ולחפש את המזור בחוץ בדמות הלוואות חוץ בנקאיות, מיצוי כרטיסי האשראי עד תום, הלוואה בתחום השוק האפור ויש עסקים שמגדילים לעשות ומתחילים לדחות תשלומים למוסדות, לקרנות הפנסיה לעובדים, וכול דרך אפשרית על מנת לעמוד בהתחייבויות השוטפות של העסק והחברה, וזה מסוכן! מסוכן עד מאד. בפרט שעסקים ממשיכים להתנהל בדיוק כפי שהתנהגו במצב שהמכירות היו יותר טובות.
הודעה לבעלי עסקים וחברות! על תחשבו כי הבנקים "מטומטמים" על תחשבו כי בקרנות הסיוע לעסקים קטנים יושבים אנשים שלא "חושבים" כול המערכת הבנקאית מלבד המערכת האפורה יודעת כי הכספים הנדרשים לעסקים הם עבור קשיי מזומנים ותזרים מזומנים שלילי. חיוך למנהל הבנק או לפקידיו לא יקדם מהלך של הלוואה רצינית או עוד חמצן לחודשיים שלושה. תתחילו להבין כי הכול זה עניין של ניהול! ניהול נכון ותקין הוא המפתח להישרדות והצלחת העסקים שאתם מנהלים.
וכ-יועץ שיווק, אני קובע עובדה אחת ויחידה. זה אפשר! אפשר להחליף הלוואות במכירות, אפשר לנתב כספים בעסק למקומות אחרים, ניתן לנהל נכון עסקים גם בקשיים, גם שהם במצוקה תזרימית לשם זה נועדו יועצים עסקיים, יועצי שיווק, ויועצים בעת משבר לעסקים! להפסיד עסק זה מכה הרבה יותר קשה מלהמשיך את העסק או החברה! תחשבו על זה!

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]