חיפוש מאמרים

12021 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מס הכנסה מבקש ממך עוד כסף, לשלם או לא ?

    קישורי טקסט (לפרטים)
הזמנת מלון ללא עמלות הזמנה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ עסקי יועץ עסקי יועץ שיווק אימון עסקי

נושא המאמר: פתיחת עסק, הקמת עסק,
מאת: דורון עמית   שמור מאמר למועדפים

אנחנו נמצאים בחודש יולי 2013
הקיץ בעיצומו, עובדי הממשלה יוצאים לחופש, ועדי החברות הגדולות מוציאים את חבריהם לנופשים בחו"ל, כול מי שמשכורתו או הכנסתו מובטחת יכול להרשות לעצמו לקחת חופש בחודשים אלה, ואם לא די לנו בזה אז ב-4 לחודש ספטמבר מתחילים חגי תשרי!

אין במאמר זה להקניט (חס וחלילה) את היוצאים לחופשים, או עובדי ממשלה) מאמר זה בה להדגיש את מצוקת העסקים הקטנים הבינוניים ואפילו הגדולים, ההולכים לעבור שלושה חודשים קשים.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מסתכל על הנתונים שפרסמה התאחדות התעשיינים ומגלה כי ביחס לחודשים מארס אפריל 2012 ל- מארס אפריל 2013 חלה ירידה במספר העובדים בענפי המשק השונים ב-קרוב ל-1800 עובדים ובעיקר המספר הגדול ביותר בענף הרהיטים (עוד קטגוריה שהולכת הביתה ומותירה עסקים, אנשים ובני משפחותיהם ללא פרנסה) הקטגוריות שהרגולטור או הרשתות הגדולות מוחקות מאיצות את הקצב ובסופו של יום נמצא כאן רק מרכזי קניות, רק רשתות גדולות, ובעידן הטכנולוגי המתקרב בו הקניון הופך להיות וירטואלי עוד נמצא את מרכזי הקניות וחנויות הרשתות סגורות. נוכל לסמוך רק על הטבע האנושי הדורש את חווית הקניה כעוגן שישאיר רשתות ומרכזי קניות פתוחות.

כמי שנותן ייעוץ עסקי, בחזרה אל הנתונים הנוספים שמתפרסמים עולה כי עסקים קטנים ובינוניים מתקשים לקבל הלוואות מהבנקים המסחריים, ולפי נתונים של קרן תבור לעסקים בערבות המדינה נמדד מדד של לחץ שעלה ל-25% מה שאומר כי היקף הפעילות של עסקים קטנים בינוניים וגדולים יקדה משמעותית ביחד עם הירידה בהיקף האשראי שמעניקים הבנקים לעסקים בקרוב ל-9 מיליארד שקל.

כ-יועץ עסקי נתונים אלה מעוררים בי חלחלה ופחד כתוצאה ממה שיכול להתפוצץ בפנים של כמעט כול עוסק קטן בינוני וגדול, היקף העסקאות של החברות ההולך ויורד, וגם אלה אשר מצליחים לעשות עסקאות עושים אותם במחירי הפסד תוך התעלמות מהעלות התפעולית וחישוב העלות הגולמית, חישוב כזה הוא תחילתו של התרסקות העסק מאחר שהוא גם צורך הלוואות, גם משלם ריביות, גם לא מכסה את ההוצאות התפעוליות, וכול זה רק בכדי לגלגל כסף.

ההמלצה החד משמעית שלי לעסקים אשר צוברים הפסדים חודשים רבים היא בראש ובראשונה לעצור את הוצאות התפעול, לעשות ניכוי מעמיק בשומנים (אם נשארו בכלל שומנים) ואם לא בשומנים אז בעצמות. אסור בתכלית האיסור לתת לעסק להתגלגל במדרון מאחר שהוא לוקח אתו עוד עסקים ומדרדר אותם! צריך ביצים בכדי לקבל החלטות נוקשות והחלטיות. צריך לזכור שעסק שצובר הפסדים חשבונאיים ותזרימיים הוא עסק לא טוב. זה בדיוק כמו אדם שצינורות הדם ללב שלו הולכים ונסתמים עד מוות ואם לא עושים ניתוח מעמיק או צנתור כול אחד לפי מצבו אזי הנכם יודעים מה יהיה בסופו!

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!