חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אינסטלטור- למצוא את הכי טוב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ עסקי יועץ עסקי אימון עסקי יועץ שיווק

נושא המאמר: קבלת החלטות בעסק חברה
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

בעלי עסקים מנהלי חברות חייבים מישהו לידם בגובה העיניים.
פיגורה פנימית או חיצונית אשר תאפשר לבעל העסק להישיר מבט בגובה העיניים עם מישהו מתוך העסק או יועץ חיצוני תאפשר לו לקבל החלטות קשות וכבדות משקל ביחס להתנהלות של העסק או החברה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני יכול להצביע על מקרים רבים של בעלי עסקים או מנהלי חברות אשר הם הבעלים, המנהלים, הקניינים, אנשי המכירות ואפילו אלה שמנקים את החנות או המשרד המתנהלים בבדידות עסקית ומנהלית וזאת מחוסר ההבנה כי "עסק" אשר בעליו מתנהל כך לעולם לא יוכל לפרוץ את הגדרות ולהשתלב בין העסקים הגדולים או יותר נכון המרוויחים בענף בו הוא עוסק.

כמי שנותן ייעוץ עסקי מאד קשה לנהל עסק אשר ההחלטות ואולי גם המשימות מוטלים על בעל העסק או החברה. בדרך כלל בחברות גדולות מנהלי החברה או העסק מחזיקים עובדים ברמות ניהול שונות אשר הם סוברנים לקבל החלטות, או לתת המלצות למנכלים או לבעלי העסק, המלצות שיכולות להעיר את עיני המנכל ולבחון אלמנטים נוספים ע"פ ההמלצות או הדעות שקיבל מתוך המערכת. גם אז עדיין המנכל או בעל העסק הוא זה שצריך להחליט אך לכול הפחות קיבל עוד צדדים שיכולים לעזור לו בהחלטה.

גורם שני שיכול לקדם ולעזור בהחלטה של המנכל או בעל העסק הוא מינוי עובדים היכולים לקהל החלטות הם בעצמם, במקרה כזה המנכל או בעל העסק משוחררים מלקבל החלטות וההחלטות מתקבלות ע"י העובדים או השותפים (במידה ויש) המסוגלים להוריד מבעל העסק או המנכל את כוח השיפוט המושפע מניהול כללי של העסק או החברה דבר אשר משפיע על קבלת החלטות לפעמים אפילו שגוייה.

כ יועץ עסקי אני יודע כי מרבית העסקים או החברות חסרות את היכולת להעסיק עובדים אשר מסוגלים לקבל החלטות קרדינליות בנושא העסק או החברה, ואינם יכולים להעסיק עובדים בתפקידי מפתח אשר יכולים לקבל החלטות משמעותיות של העסק או החברה, או אז ההמלצה היא לשכור יועץ מלווה לעסק או החברה אשר הם אלה אשר יעזרו למנכל או לבעל העסק לקבל את ההחלטה הנכונה, ואפילו יעזרו או ייקחו על עצמם את הביצוע שלה.

קבלת החלטות עסקיות בפרט באקלים היום היא לפעמים משימה בלתי אפשרית, המידע הזורם למנכלים ולבעלי עסקים, התחרות הקשה, המכירות שיורדות, ההלוואות שבעלי העסקים והחברות נאלצים להכניס יד לכיסם ולמלא את קופת החברה הם אלה שפוגעות בהחלטות החשובות שמנכל החברה או בעל העסק צריך לקבל ולפעמים החלטה שגויה הנובעת משיקולים של לחץ עלולה להשפיע לרעה על ההחלטה דבר שיכול לקחת את העסק או החברה לכוון לא נכון.

כפי שאני נוהג לאמר לבעלי עסקים או מנכלים של חברות "הכול הוא קרי ניהול" וניהול הוא תוצאה של החלטות, וברגע שלהחלטות המתקבלות יש צבע של רגש, הפסד, החלטה מתוך לחץ, החלטה מתוך שיקול רגעי, החלטה מהיבט לא מקצועי, יכולה להשפיע חד וחלק על תפקודו של העסק/החברה לטווח הקצר וגם הארוך.

היה נכון לעשות הוא להתקשר עם יועצים חיצוניים אשר זה הוא תפקידם ולהתחיל להתנהל תוך קבלת החלטות נכונות, מקצועיות, נטולות כול עקבות, ואובייקטיביות לטובת החברה או העסק. התנהלות מקצועית שכזאת יכולה להואיל לעסקים ולא לגרוע מהם.

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!