חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם צריך שותף בעסק

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ עסקי יועץ עסקי יועץ שיווק יועץ אסטרטגי

נושא המאמר: האם החלטת בנק ישראל לעלות את תקרת מחזור העסקים של העסקים הקטנים נכונה
מאת: דורון עמית   שמור מאמר למועדפים

ה עוזר לבעלי העסקים בישראל החלטת בנק ישראל כי עסקים עד מחזור של חמישה מיליון ₪ בשנה ייהנו מעמלות מופחתות בבנק.
באמת, האם הפחתת העמלות בבנק זו הבעיה של העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, שהרי עם מדובר על עסקים שהם לא צרכני אשראי גדולים, או חיים עם תזרים מזומנים חיובי עד סביר אזי העמלות שהם משלמים לבנק הם כבר מופחתות עקב הנחות שעושים הבנקים השונים לעסקים בעמלות.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני יכול להצביע על עסקים רבים המקבלים מ-20% הנחה ועד 70% הנחה, הכול תלוי כמה כוח מפעיל הלקוח על הבנק שלו, לעומת זאת עסקים קטנים ובינוניים אשר יש להם צורך באשראי והם לווים סדרתיים בבנק, מפקידים הרבה שיקים דחויים כבטוחות לאשראי מתביישים לבקש מהבנק הנחה על העמלה כי בראש שלהם, וזה רק בראש שלהם הם אומרים " אני כול כך צריך את הבנק שאני מעדיף לא להיכנס איתם לשיחה על עמלה"

האמת, שניתן לברך על הוראת השעה של בנק ישראל אך לצערי לא זה מה שיציל חמישים אלף עסקים בשנה שלא להתרסק.

כמי שנותן ייעוץ עסקי ההצעות שאני רוצה להביא לממשלה על מנת לעזור לעסקים הקטנים והבינוניים הם ב: הפחתת עלות החשמל לעסקים, נכונות לפריסה של תשלומי חשמל שכיום הם גבוהים מאד לעסקים, הפחתה של עלות הארנונה ומס השלטים הנגבים ע"י הרשויות, הקלה בנושא תנאי העסקת עובדים והתחשבות ייתר במצוקתם של מעסיקים, הכרה של יותר הוצאות (שהיום נחשבות להוצאות עודפות) לעסקים, יזמות של העמדת לוחות מודעות בערים למען יוכלו בעלי עסקים לפרסם בעמודים אלה ללא עלות, התחשבות בהוצאות הרכב והדלק בקיזוז המע"מ או ההוצאה החודשית ועוד הרבה רעיונות יצירתיים על מנת שעסקים קטנים ובינוניים שהם היום הסקטור העסקי הגדול ביותר בישראל יוכל לשלם לקופת המדינה מיסים מצד אחד וליהנות מהפחתת הפרמטרים שדיברתי עליהם כאן. כמובן לממשלה יש את היכולת לשקול לבדוק ולראות היכן היא תפסיד יותר בהקלה על עסקים או בהכבדה על עסקים.

כ- יועץ עסקי אני לא רואה הקלה כזאת או אחרת שתגיע מהבשורה של הפחתת העמלות, ההפך אני רואה בזה עוד בירוקרטיה שבעלי עסקים יצטרכו לעמוד בה כאשר בכדי לקבל את ההטבה בעמלה יצטרכו להעביר דוחות מע"מ שנתיים על מנת להוכיח את גודל עסקיהם.

כמי שעוסק בתחום העסקים בישראל זמן רב ובעל ניסיון לכאן ולכאן בתחום העסקי, זו לא הבשורה לה מחכים בעלי העסקים בישראל.

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!