חיפוש מאמרים

12031 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
צלוליט ואימונים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יועץ עסקי ייעוץ עסקי יועץ שיווק ייעוץ אסטרטגי

נושא המאמר: חזרה לעבודה
מאת: דורון עמית   שמור מאמר למועדפים

חוזרים לעבודה!
עוד לא הרבה זמן נשאר לנו לחופש של ספטמבר 2013

צ'יק צק החופשות יעברו ואז נתמודד עם הדבר האמתי.

אז לקראת מה אנו נכנסים, לאיזו תקופה אנו מתקרבים, מה קורה בתחום העסקי והתעסקותי בישראל.

הנה כבר היום שמענו כי עולם הייטק חוטף מכה רצינית בפיטורים של רבע מכוח העבודה ב-ECI, כבר אנו מבינים כי כרטיסי האשראי שנפרסו לחודשים לא יאפשרו למשקי הבית להגזים בקניות שלהם או לאפשר להם להוציא כספים על מוצרים ושירותים שונים.

כ יועץ עסקי אני כבר מכיר את האבטלה המגיעה אחרי החגים, את מרכזי הקניות הריקים, את חנויות הקניונים הנלחמים על חייהם, את רשתות השיווק צועקות מבצעים, ואת בתי עסק הקטנים ברחובות הערים "מדדים".

אין לנו אופק עסקי, ישראל מדינה קטנה, וקהל הלקוחות שבה הוא קטן, את הייצוא לחו"ל אפשר לחלק, אולי ל-10 יצואניות מרכזיות והשאר קטנים מאד עד כדי כך שאינם משפיעים מי יודע מה על מאזן התשלומים.

כמי שנותן ייעוץ עסקי זה ברור כי יש סקטורים שונים אשר תמיד לא יפגעו בפרנסתם כמו המגזר הממשלתי, השירותים העירוניים, והחברות המתפרנסות מההשקעות בבורסה התל אביבית ולפעמים לא משנה התוצאות האמתיות שלהם לבין פרנסתם או התנהלותם במשק הישראלי.

כ יועץ עסקי אני כבר חוזה כמו בכול שנה את ריאות ה-SOS ליועץ העסקי לבוא ולהציל את העסק, יותר נכון לבוא ולהציל את בעלי העסק. וזה כואב לראות עסקים טובים המתדרדרים מדחי לדחי רק בכדי להמשיך ולשרוד ולהביא "כביכול" פרנסה הביתה. לא משנה כמה שעות שינה חסרות לבעל העסק מהדאגה, וזה מעציב כי אתה לא בטוח כלל וכלל בהכנסה הצפויה שלך, האם יש לך הזמנות ארוכות טווח, ואם כן באיזה מחיר מכרתה אותם כאשר התשומות רק עולות. רוב בעלי העסקים עובדים מהיד לפה, וזה מצב מאד מסוכן לעסק אשר מתחיל לחפש תעסוקה לעובדים רק בכדי למלא איכשהו את תזרים המזומנים.

אומרים! תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה, והשאלה הנשאלת כאן על איזה ברכות נוכל להתבסס, על "יהיה בסדר" "נתמודד" או אולי בנייה של תוכנת נכונה לעסק אשר תבטיח את הישרדותה בטח לאורך זמן הנשימה אותה היא צריכה.

הטעויות אותם עושים בעלי עסקים באמרות האלו, או בהתנהלות הזאת. הם מה שגורמים לעסקים להתרסק, כי כספים לא מגיעים מחלומות מ"יהיה בסדר" מי לא נורא חודש הבא יהיה יותר טוב. עסקים חיים ונושמים תזרים מזומנים חי!

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!