חיפוש מאמרים

12047 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עסקים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יועץ עסקי ייעוץ עסקי אימון עסקי ליווי עסקי

נושא המאמר: קופיקס רשת בתי קפה
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

הנה עוד דוגמא, אחת מני רבות, איך שוברים שוק, איך נכנס עוד מתחרה ורוב אלה שהשקיעו את מיטב כספם מדירים קצת שינה מעיניהם. הנה עוד שיטה על ניצחון הקפיטליזם, על התחרות במחיר, על השתלטות על ליבו של הלקוח, ועל מסע יחסי ציבור מוצלח המצליח להרעיד את רמות הסייפים של בעלי עסקים דומים!
כמי שנותן ייעוץ עסקי הדוגמא שאני מביא כאן אחת מני רבות היא הקמת רשת בתי הקפה COFIX ובעברית קופיקס רשת בתי קפה המתחייבת בפני לקוחותיה כי כול מוצר קפה או אחר הנמכר אצלה יימכר במחיר של 5 שקלים בלבד. מה שאומר מחיר של 1/3 ממחירי כוסות הקפה שאנו מכירים ברשתות המוכרות אותם אנו פוקדים כמעט ביום יום. נכון, מדובר על מיזם חכם אשר ימכור את הקפה והמאפה ב TAKE-AWAY דבר אשר ימנע מאלה שרוצים לשבת לפטפט וליהנות בישיבה בבתי קפה להגיע לסניפי הרשת החדשה, אבל למעשה אנו מכירים את התורים הארוכים ברשתות המוכרות המשווקות גם הם קפה בשיטת ה-TAKE AWAY וגובות מחיר יקר יותר.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני די מתרשם מהתוצאות העסקיות המוצגות לציבור, האומרות כי תוך שלוש שנים תמנה הרשת 300 סניפים כאשר כול סניף המחזור שלו יהיה מעל 300 אלף ₪ בחודש! ברור לי כי היזמים בחנות את תחום הקפה במדינת ישראל, ובאמת גילו כי השוק הוא שוק חם ושתיית הקפה בטח בשיטת TAKE AWAY ובמחיר שהם מציעים, ובנגישות לסניפים שיהיו פזורים אכן יש מקום להאמין כי רשת כזאת תצליח, אלא אם יחליטו בעלי רשתות הקפה בישראל להיכנס לתחרות הפרוע הזאת, ליצור אטרקציות על מנת שיותר אנשים ישתו את הקפה שלהם בסניפי הרשת ליד השולחן ועל חשבון גידול בסוג לקוחות זה יוכלו "אולי" להוריד את המחיר שמציעה הרשת החדשה בקונספט החדש קופיקס.

כ יועץ עסקי אני די אוהב את הרעיון, את הבידול, את המיתוג, את מערכת יחסי הציבור ובהחלט מאמין במיזם הזה כול עוד הסניפים יהיו נגישים לכולם, ינוהלו כ"מותג" לכול דבר,

עדין לא למדתי מה העלות של כול זכין אשר ירצה להצטרף לרשת ולפי המודל העסקי כמה רווח יעשה מדי חודש בחודשו! כאן אני קורא לזכיינים פוטנציאלים, לא להתנפל על הרעיון כציפור המחפשת את הטרף הראשון לבלוע אותו אלה לעשות כול זכיין וזכיין מחקר שוק קטן לגבי המיקום והתנהגות הצרכנים במקום, מעבר לזה שייקח בחשבון כי בשוק כול כך צפוף לא נראה כי הרשתות השולטות לא ישימו מקלות בגלגלי המיזם החדש.

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!