חיפוש מאמרים

12031 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מה אתה באמת יודע על הנדל"ן ברומניה?





    קישורי טקסט (לפרטים)




קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יועץ עסקי ייעוץ עסקי אימון עסקי יועץ שיווק

נושא המאמר: חישוב מס נפרד לבעלי עסקים בעל ואישה
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

נראה כי כמו שחשבנו ש-שר האוצר ושר הכלכלה יעשו פעולות למען העסקים הקטנים שזה למעשה המרכיב האנושי העיקרי שמחזיק את המשק הישראלי יזמים, בעלי עסקים ולמעלה מ-50% מהמועסקים בהם. אכן באמת בצעדים מדודים הדברים ייעשו.

אחת האחיזות שלי בכול אופן הייתה עצם היותו של השר בנט כ איש עסקים או שותף בחברת הייטק כאשר כול תחלואי הבירוקרטיה, המיסוי היו חלק פעיל מהלך ניהלו את המיזם שלו עצמו, עובדה זאת ביחד עם העובדה כי השר לפיד ישב בצומת תקשורת חשובה אשר גם הוא תקף את הבירוקרטיה והעוולות שעוברים עסקים בישראל הבנתי כי אכן פעילות נכונה בתחום המיסוי, ההיטלים, החוקים, האגרות והבירוקרטיה עלולים להשתנות.

כמי שנותן יעוץ עסקי אני רואה במהלך החודשים האחרונים אכן נעשו מספר פעולות למען עסקים קטנים, נראה לי כי הפעולות הללו עדין נשארו בגדר ההכרזות במדיה או שהיו חלק ממסע פרסום מתוקשר של עסקנים כאלה ואחרים אך מה שהתוודענו לו בתקופה האחרונה כי חישובי המס בשנת 2014 לבעלי עסקים העובדים יחד עם בני זוגם יהיה חישוב מס נפרד ולא חישוב מס מאוחד.

כ יועץ עסקי חישובי המס המאוחדים גרמו לאנשים העובדים ביחד חוסר צדק משווע מאחר ועלויות השכר לא היו שוות ובני הזוג נאלצו לתכנן את תקציב השכר שלהם ע"פ מה שהם מקבלים או מחליטים לקבל ביחד. אני לא רוצה לדבר כאן על החוסר שוויון ועל חוק לא מוצדק בעליל כי מקבלי שכר אפילו שהם בעלים של עסקים או מנהלים בחברות צריכים להשתכר כול אחד לפי תפקידו ומאמציו בארגון, החוק הישן והמיושן המוזכר רק גרם לאנשים לעשות קוסמטיקה בשכר שלהם ולהוציא כספים בדרכים אחרות מעסקם.

בכלל כאשר מצב העסקים נמצא במצב כפי שהוא היום בתקופה האחרונה או יותר נכון משנת 2008 אנו חייבים בעלי העסקים לתכנן את ההוצאות שלנו בקפידה, בשורה כזאת כי חלוקת המיסוי תהיה בין בעל לרעייתו כול אחד בנפרד זו בשורה אדירה לעסקים בישראל, וזהו ביטול חוק מס שיעשה רבות לעזרת העסקים בישראל.

כ יועץ שיווק אם הייתי יועץ שר האוצר לפיד ז

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 






 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!