חיפוש מאמרים

12034 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הכירי את "פד הפלא להיגיינה אישית של דליה" לשיפור איכות חייך

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קיטור קיטור מים מים רכים דודי קיטור

נושא המאמר: קיטור
מאת: איליה   שמור מאמר למועדפים

קיטור
הקיטור למעשה מורכב מאדי מים, כלומר מגז חסר צבע, אשר בתנאים מסוימים של טמפרטורה ולחץ, הצפיפות שלו נמוכה פי 1600 מן הצפיפות של המים במצבם הנוזלי.

מה הם שני המצבים העיקריים של הקיטור?
בתחום ההנדסה מתייחסים לקיטור בשני מצבים שונים:
• קיטור במצב שחון: אדי מים אלו הם אדים במצב יבש, כלומר הטמפרטורה שלהם גבוה מן הטמפרטורה אשר מתאימה ללחץ שלהם על פי טבלאות מוסכמות. לחילופין, אלו אדי מים אשר הלחץ שלהם קטן מן הלחץ אשר מתאים לטמפרטורה שבה הם מצויים. קיטור מסוג זה יכול להגיע לטמפרטורה של כמה מאות של מעלות צלזיוס, והוא נוצר כאשר אדי מים רווים באים במגע עם טמפרטורה גבוהה.
• קיטור רווי: אדי מים אלו מצויים בשיווי משקל כימי עם מים נוזליים, כאשר ישנו יחס חד ערכי בין הלחץ לבין הטמפרטורה. יחס זה נקבע מתוך שיווי משקל של המים בין גז לנוזל.

מה הם השימושים השונים בקיטור?
לאדי מים בצפיפות נמוכה זו ישנם שימושים שונים. פעמים רבות הקיטור משמש לניקיון של בתים ומנועים של מכוניות, ואדי מים בלחץ נמוך משמשים גם לשימושים בריאותיים כמו באינהלציה או בסאונה. בהקשרים מכאניים והנדסיים מנוע העשוי מאדי מים בלחץ משמש גם על מנת להניע בוכנות או טורבינות, וגם על מנת לייצר עבודה מכאנית. אדי מים במצב רווי משמשים בדרך כלל במצבים בהם יש צורך בטמפרטורה קבועה וגבוהה. אדי מים שחונים משמשים ברך כלל על מנת להפעיל טורבינות, כאשר הימצאות של טיפות של מים במתקנים אלו עשויה להרוס את הטורבינה.

קיטור לקטר
קיטור משמש לתפעול והרצה של דברים שונים בתחום ההנדסה, הרפואה והניקיון. אך את השימוש הנפוץ ביותר של קיטור כולנו מכירים, והוא לצורך הנעה של הקטר המסיע את הרכבת.

www.kitor.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איליה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!