חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אין בית מדרש ללא חידוש

    קישורי טקסט (לפרטים)
ראו גם תיווך משרדים
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תא 3700 תוכנית 3700 תוכנית 3700 תל אביב קרקע בתוכנית 3700

נושא המאמר: תוכנית 3700 תל אביב
מאת: אלון נחשון   שמור מאמר למועדפים

"תוכנית 3700", אותה יזמה עיריית תל-אביב-יפו, הינה פרוייקט בנייה חדש בצפון מערב תל אביב, לאורך חופה הצפוני. תוכנית 3700 אושרה לאחרונה על ידי הוועדה הארצית לתכנון ובנייה, לאחר כעשור של המתנה ואינספור ערעורים. בגבולה הדרומי של תוכנית 3700 נמצא בסיס שדה דוב, הצפוי להיות מפונה עד לשנת 2018 ויהווה מקום לקרקע נוספת בעלת זכויות בניה אשר יוקצו לבעליה של התוכנית במגבלות הקבועות בחוק ובהסדרים, גבולה הצפוני של תוכנית 3700 הוא עם הרצליה. הסביבה הקיימת כרגע בשטח המיועד כוללת את מלון מנדרין, מלון סי אנד סאן, מגדלי נאמן, איזורי חן, שכונת ג' החדשה, קריית חינוך וקאנטרי קלאב, אשר יישמרו עם יישום פרוייקט תוכנית 3700.

תוכנית 3700 – איכות חיים אחרת

תוכנית 3700 מיועדת לממש את הפוטנציאל לפיתוח האזור בשנים הקרובות, ולחזק את מרכזיותה של העיר תל אביב על ידי הוספת פעילות כלכלית ענפה, יצירת זיקה בין החוף לעורף העירוני על ידי השלמת רצף של בניה בין גבולות העיר, פיתוח רצועת החוף והקמת פארק חופי לתושביה ולציבור. טיילת עליונה תוקם על המצוק במקום טיילת לאורך החוף. שש שדירות עירוניות, המהוות מאפיין חשוב של איכות חיים עירונית, מתוכננות להיות מוקמות בתוכנית 3700, בנוסף לחניונים תת קרקעיים ציבוריים בקצה השדרות העירוניות, הכל כחלק מראיית "בניה ירוקה". "בנייה ירוקה" פועלת לשמירת סביבה קיימת ומטרתה להעניק לשוכנים בה איכות חיים וסביבה איכותית, בשמירת ערכי הנוף והטבע בבסיס תוכנית 3700, ושמירת מצוק הכורכר.

telaviv3700plan.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלון נחשון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]