חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הסבר על הסעפים השונים ברשיון הרכב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרעין מוסיקלי החוויה היהודית בנות שירות לאומי מיכל דרומר

נושא המאמר: חמשת הממים של הגרעין המוסיקלי
מאת: דוד דרומר   שמור מאמר למועדפים

"מרכז זהות-מוסיקלי קהילתי"

מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מה- "מרכז לזהות מוסיקלי קהילתי" – תכנית ייחודית המשלבת העברת ידע בנושאי הזהות היהודית ונגינה בהרכב, בהנחיית מוסיקאים מקצועיים ומנחה לזהות יהודית וציונית. המרכז יפעל במערכת החינוך בסדנאות חווייתיות, בטקסים ובאירועים ברחבי הארץ.

מתי – שעות שבועיות במערכת, ימי עיון וסמינריונים, ימי שיא ואירועים בקהילה.

מקום – קרית אתא – מכאן יוצאים לפעילות בבתי"ס ממלכתיים, יסודיים ועל יסודיים, ברחבי הארץ.

מדוע – שילוב ההרכב המוסיקלי בהעברת הידע לתלמידים, יוביל את המשתתפים לחוות חוויה יהודית ייחודית ויוסיף מימד חדש ללמידת נושאי הזהות היהודית.

כיצד- המרכז המוסיקלי יוצר דינמיקה מרתקת, שמלווה בכלי נגינה בשיעורים, בלימוד נושאי הזהות היהודית והציונית והעצמה רגשית.

דבר המנהלת החינוכית - מיכל דרומר: אני רואה במתן ביטוי לכישורי נגינה בשילוב השירות הלאומי ב"החוויה היהודית", אתגר מיידי לפיתוח ותנופה. פרויקט המוסיקה בקרב בנות הש"ל, ייתן מענה להעצמה אישית וקבוצתית וישמש פלטפורמה להצמחת עתודה מנהיגותית מיוחדת בקרב בנות השירות הלאומי ויעצים אותן אל מול הקהילה כחלק תורם ומפעיל.

טיפ לדרך- רוצה שירות ב "זהות" עם פעילות מוסיקלית חווייתית? – הזדרזי להירשם לאודישן ב"החוויה היהודית"... (04-8450235 או 052-5990071)
www.h-y1.coi.co.ilwww.h-y1.cio.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד דרומר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!