חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם מנהיגות חושבות ומתנהגות אחרת

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יועץ עסקי ייעוץ ארגוני ייעוץ עסקי יועץ שיווק

נושא המאמר: השפעת עובד על מעביד
מאת: דורון עמית   שמור מאמר למועדפים

תופס צד!
האם מעסיק צריך לתפוס צד של מי מהכפופים לו כנגד עובדים אחרים בארגון.

ובכן, רבים הם המעסיקים התופשים צד עם עובד מסוים כנגד עובד או קבוצת עובדים אחרים!
האם זה טעות? האם לתפוש צד עם עובד או קבוצת עובדים כנגד עובד או קבוצת עובדים אחרים היא מעשה נבון, פעולה נכונה, מעשה שיש בו חוכמה או יותר נכון מעשה שיש בו בכדי לקדם את החברה או העסק.

כ יועץ עסקי אני נתקל פעמים רבות להתארגנות של עובד או עובדים אחרים כנגד עובד או קבוצת עובדים אחרים כאשר קבוצה זאת סוחבת אתה את אחד מבעלי העסק או החברה או מנהל בכיר בחברה.
כמי שנותן ייעוץ אסטרטגי למגוון רחב של חברות ועסקים חשוב לי להדגיש כי כול התערבות של בעל העסק או החברה או מנהל בכיר בחברה גורמת נזק בלתי הפיך לחברה ולתוצאות העסקיות של החברה.
מועסקים נוטים להביא איתם מהבית את התסכול, הרוגז, השטנה, האהבה אל תוך חדרי העבודה, אין זה רק טבעי הדבר כי מקום העבודה הוא המפגש הכי ארוך שיש לאדם מול אדם. בתוך חיי המשרד חיים אנשים ביחד ולא מן הנמנה כי לכול אחד יש דעות שונות, השקפות שונות, מאוויים שונים, תסכולים שונים, ורצונות זדוניים שונים. כאלה אנו בני האנוש. מקום העבודה מבחינתנו מרכז לתוכו את כול ההשתקפות של האופי שלנו לטוב ולרע. עובד אשר רואה את חברו לעבודה בפרספקטיבה שונה מיד יצור אנטגוניזם מולו ומכאן תפתח מלחמה ולפעמים מלחמת עולם. יותר מזה עובד המאיים במשרתו או בכישורו על עובד אחר יוצר לעצמו כר דשא של שונאים מקרב עובדי החברה ומאותו רגע מתחיל העובד המאוים ליצור גלים לפני בעל החברה או המנהל הבכיר תוך שהוא מוביל אותו לדעותיו ולמסקנותיו לגבי העובד ה"מאיים"
כמי שנותן ייעוץ עסקי אני עומד על כך עם מנהלים שאני עובד איתם כי אסור להם לתפוס צד כזה או אחר עם עובד כזה או אחר, את המסקנות של המעסיק כלפי העובד הוא צריך להסיק בעצמו וזאת ע"י פרמטרים שהוא קובע לעצמו או יעדים שהציב לעובד עם עמד בהם ואם לאוו.
מעסיקים חייבים להטמיע בראשם שאינטרס העובד לא תמיד אינטרס המעסיק (וחס וחלילה לא מתוך כוונה רעה) כך אנו כבני אנוש נוהגים, החיים שלנו כבני אדם מסתובבים תחת אינטרסים ורצונות אישיים והגרוע מכול מ"אגו" הנמצא בכול אחד מאיתנו.
קשה מאד שלא להביא בימים אלה אפריל את סיפור המזכירה הנאמנה של ראש הממשלה לשעבר שמימים ימימה דאגה להקליט, לשמור ניירת כנגד המעסיק שלה עד כמה טוב הוא היה אליה וההפך. זהו זהותו של בן האנוש בטח בעשורים האחרונים.

www.dronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]