חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בניית אתרים - השלב הראשון - בניית אתר

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ עסקי יועץ עסקי יועץ שיווק אימון עסקי

נושא המאמר: התנהלות עובדים
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

מיותר לציין עד כמה חשובה התרומה האנושית של העובדים בארגון
למעשה המשאב האנושי הוא קצה ערמת הקצפת עם הדובדבן למעלה.
זה ברור כי רמת העובדים, מעורבות העובדים, יכולות העובדים, מעמידים ומציבים את הארגון שלנו או החברה והעסק בראש הפירמידה וכפי שהם ינהגו או יפעלו כך תתקדם ותשופר הביצועים של העסק או החברה.

כ יועץ עסקי אני מנסה לאבחן את שתי הפנים אשר יש לו לבן האנוש ולעובד.

הרי ידוע כי לכול עובד יש את האישיות שלו, את המאוויים שלו, את הכעסים או המשקעים שלו, כמובן שלכולנו יש בעיות כאלה ואחרות המשפיעות על התפקוד שלנו בטח בשעות העבודה המרובות בו אנו נמצאים עם חברים לעבודה, לקוחות, ספקים, מנהלים וכ"ד. הרי אין כאן ניתוק מושלם בין ביית = עבודה ובטח מאורעות המגיעים מהבית יש להם השפעות כאלה ואחרות במהלך שעות העבודה. גם הטבע האנושי לרכל, לדבר על השני, לצחוק מהשלישי, לקבץ קבוצת שנאה מול העובדת ההיא, או לקטול יחד את המנהלת או המנהל לא יכולות להביא לפריון או מרגוע בתחום המשרד, המפעל או כול מקום עבודה בו מקובצים אנשים.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני בטוח ומשוכנע כי יש דרך לרצות עובד ולרתום אותו למהלך עשייה בתוך תחומי שטח העבודה הן בפנים הארגון והן מחוצה לו מול ספקים, נותני שירותים, לקוחות ואחרים.

כ יועץ אסטרטגי גיליתי כי ככול שאני מרחיק את העובדים מהטורדניות היום יומית שלהם אשר מקורה מתחיל מהבית ודואג להעסיק את העובדים במטלות כאלה ואחרות ולא רק בתחום הזרימה של העסק או החברה, אלה באלמנטים נוספים בתחום העבודה אזי עובדים אלה מקבלים אנרגיה חיובית ומתחילים להיות יצירתיים.

יש הרבה מאד מחלוקות, צודקות, מצד מעסיקים לגבי התנהלות ותפקוד של עובדים, אבל אם אנו מדברים על עובדים העוסקים ביצירה בתחום העבודה קרי מכירות, שיווק, שירות לקוחות ואפילו מזכירות ופקידות יעלות ניתן להרים את רמת המעורבות שלהם בעסק או בחברה למענה ולמען הצלחתה.

כמי שיושב עם עובדים, אנשי מכירות, פעילים בתוך העסק אני כבר יכול לדגום איך תפוקתו של עובד משתפרת פלאים בניהול נכון של מעסיקים.

עובדי הם בשר ודם ונפש אנושית, ואל כאלה צריך לדבר ולהתנהל בשפתם ובשפת האנוש, אין להשליך עובדים שורכים על כלל העובדים והמועסקים במשק הישראלי, יעילותו של עובד להצלחת העסק הוא בקשר הנכון בין עובד מעביד או יועץ עסקי עובד.


www.dornamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!