חיפוש מאמרים

11816 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כלי נגינה ומשמעותו כיום

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חוויה מוסיקלית שירות לאומי החוויה היהודית גרעין קהילתי

נושא המאמר: ויה מוסיקלית חדשנית בחוויה היהודית
מאת: דוד דרומר   שמור מאמר למועדפים

החוויה המוסיקלית:
המהפכה של מרכזי "החוויה היהודית" –
גרעין מוסיקלי קהילתי של בנות שירות לאומי יוקם בקרית אתא

המיזם התקדימי ישלב העברת תכנים בנושאי זהות יהודית וציונית עם הופעות מוסיקה של בנות השירות הלאומי * המנהלת החינוכית של "החוויה היהודית": "התכנית תצמיח מנהיגות בקרב מתנדבות השירות הלאומי"

נדמה היה שכבר ראינו ושמענו הכל בגזרת התוכן של מערך השירות הלאומי בהדרכה ברחבי הארץ. בנות שירות לאומי מעבירות פעילויות שעוסקות במוטיבים יהודיים ומסורתיים. הפעילויות כוללות משחקים והפעלות שונות, שימוש במיצגים ססגוניים וכל אלמנט ייחודי שיעזור לילדי בתי הספר ללמוד ולהתחבר למושגים היהודיים והלאומיים בקלות.

אולם, במרכזי זהות "החוויה היהודית" בקרית אתא, מצאו דרך לגרום לפעילות בנות השירות הלאומי להיות לא רק חוויה יהודית אלא גם חוויה מוסיקלית. בשנה"ל הבאה, יקדמו ב"החוויה היהודית" תהליך חינוכי מקצועי בתחום המוסיקה, ע"י גיוס בנות מנגנות ויביאו לידי ביטוי את כישוריהן בבתיה"ס ובקהילה. הבנות תפעלנה בגרעין מוסיקלי קהילתי שידגיש את נושאי הזהות היהודית והציונית בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים, ויחבר אותם אל המוסיקה לאורך ההיסטוריה היהודית, בדרך חווייתית מיוחדת ומעצימה - רגשית, שכלית וערכית.

הגרעין המוסיקלי של "החוויה היהודית" בשיתוף "זהות" - איגוד המרכזים לזהות יהודית ובפיקוח האגף לתרבות תורנית במשרד החינוך ימנה מוסיקאיות המנגנות במגוון כלים ויתגבש ל"תזמורת השירות הלאומי".

אנסמבל השירות הלאומי ייתן מענה לבנות מוסיקאיות דתיות המחפשות מסגרת שתשמר ותקדם אותן מבחינה מוסיקלית בזמן השירות ותתרום למימוש עצמי, תוך כדי שמירה על צניעות ועל ייחודן כבנות דתיות התורמות לקהילה ומיצוי יכולותיהן האישיות.

מיכל דרומר, המנהלת החינוכית של "החוויה היהודית" מדגישה: "פעילות זו תוביל את המשתתפים לחוות חוויה יהודית ייחודית, בשירה, פרקי תפילה, פיוט בעדות ישראל, מוסיקה ארצישראלית ואוניברסאלית ותיצור דינמיקה מרתקת, בלימוד נושאי הזהות היהודית והציונית, בליווי כלי נגינה ושירה בשיעורים - במסגרת המותרת על פי ההלכה.

ההרכב המוסיקלי של גרעין "החוויה היהודית" יפעל בגנים, בתי ספר, כפרי נוער, מועדוניות לילדים בסיכון, "האזנה פעילה" בחינוך המיוחד, תוכנית "מדור לדור" בבתי אבות - "אני והסב(ת)א מבלים בצוותא" ובמרכזי קהילה ברחבי הארץ סביב אירועים במעגל החיים היהודיים, בר/בת מצוה לילדי הרווחה ושילוב בטקסים ואירועים בבתיה"ס ובמועדוניות.

האנסנבל המוזיקלי יבצע יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות במגוון כלים. עבור ההרכב ייכתבו עיבודים חדשים וייחודיים. בנות הגרעין תקבלנה שיעורי הדרכה בנגינה בהרכב ושיעורי תיאוריה וסולפז'. זאת, בנוסף להכשרה מקצועית כמדריכות חינוכיות, המעבירות שיעורי זהות יהודית וציונית במערכת החינוך.

מיכל דרומר, המנהלת החינוכית: "אני רואה בשילוב השירות הלאומי תוך מתן ביטוי לכישורי נגינה, אתגר מיידי לפיתוח ותנופה. המיזם יתן מענה להעצמה אישית וקבוצתית, התמקצעות בנושאים פדגוגיים ודידקטיים וישמש פלטפורמה להצמחת עתודה מנהיגותית מיוחדת בקרב בנות השירות הלאומי ויעצים אותן אל מול הקהילה כחלק תורם ומפעיל.
מי שרוצה לקחת חלק במיזם החשוב הזה מוזמנת לפנות אלינו ולהצמיח יחד איתנו דור של ילדים המחוברים למורשת אבות ואהבת העם והארץ".

אתר "החוויה היהודית": www.h-y1.coi.co.il

לתיאום אודישן וראיון אישי: 052-5990071 או 04-8450235


www.h-y1.coi.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד דרומר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!