חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אשראי - בנקאות - מילון מונחים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פיקוח בניה פיקוח בנייה מפקח בניה מפקחי בניה

נושא המאמר: פיקוח בניה
מאת: אורון שפירא   שמור מאמר למועדפים

פיקוח בניה הוא מכלול הפעילויות הנעשות באתר הבניה, על ידי חברת פיקוח בניה, באמצעות מהנדסים מוסמכים, שמטרתן ניהול מיטבי של תהליך הבניה, במינימום הזמן והמשאבים.
על מנת להשיג מטרה זו, של אפקטיביות התהליך, מפקח בניה מקצועי יפעל במספר דרכים:
פיקוח על חומרי הגלם הנכנסים לאתר – האם הכמויות נכונות, האם סופק מה שהוזמן? באיכות שהוזמנה?
פיקוח על טיב העבודה המתבצעת באתר הבניה- מה איכות ורמת העבודה, היכן צריך להקפיד שבעל המקצוע יתקן, מתי, חלילה, צריך לפרק ולבנות מחדש. פיקוח על איכות וטיב העבודה מחייב עין מקצועית ומנוסה.
סנכרון ותיאום בין הגורמים השונים המעורבים בתהליך הבניה – על מנת למנוע מצבים בהם תהליך העבודה מתעכב מכיוון שבעל מקצוע כלשהו לא עומד בלוחות הזמנים, או מצב בו בעל מקצוע ממתין באתר הבניה, יש להקפיד על תיאום בין בעלי המקצוע השונים.
בפרויקט בניה יש סדר לוגי בתהליך. לדוגמא: לא ניתן לרצף לפני שמעבירים את הצנרת, או, למשל, צביעה באה לאחר טיוח וכו'
הסדר הזה מכתיב צורך והקפדה על לוחות זמנים מדויקים, ומפוקחים.
נושא נוסף הוא הקפדה על התאמה לתוכניות –מבחינה חוקית, חשוב שהבניה בפועל תהיה בהתאמה לתוכניות שאושרו, על ידי הועדות השונות, וכן בהתאמה לסטנדרטים ולתקנים השונים. בין תפקידיו של מפקח הבניה, גם פיקוח על נושא זה.
מעבר לדברים שפורטו, לכל פרויקט בניה גם מסגרת תקציב. שמירה על התקציב מחויבת המציאות, בעיקר כאשר ידוע שפרויקטי בניה מועדים לחריגות. חברת פיקוח בניה יכולה לפקח גם על נושא זה, עד רמת אישור החשבוניות שיוצאות לספקים השונים.
נושא נוסף שתופס כותרות בתקופה האחרונה הוא ההקפדה על חוקי הבטיחות. לצערנו, אנו שומעים על מקרים שונים, בהם נגרמו נזקים בגלל אי הקפדה על חוקי הבטיחות.
בהצלחה!

oron-shapira.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אורון שפירא שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!