חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יום כיף לעובדים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הדברה ירוקה הדברת מזיקים ריסוס הרחקת יונים

נושא המאמר: הדברה ירוקה
מאת: שרית רבונה   שמור מאמר למועדפים

כתבה: שרית רבונה


כידוע המזיקים הנם בעלי כושר התרבות עצום. גורמים לנזקים לרכוש ולמזון מאוחסן, פגיעה בגוף, מעבירים מחלות לאדם ולחי ומטרדים הפוגעים באיכות החיים.

במהלך המאה העשרים הוכנסו לשימוש שיטות הדברה שנועדו לפגוע במזיקים ולמנוע את התרבותם. כך פותחו תכשירי הדברה כימיים רעילים נגד מזיקים. ובשלהי המאה העשרים הבינו כי השימוש בתכשירי הדברה כימיים גורמת לפגיעה בבני אדם, בחי ובסביבה, החומרים חלחלו למי התהום והרעילו אותם, פגעו במינים רבים של בעלי חיים שאינם מזיקים, שיבשו תהליכים ביולוגיים טבעיים והביאו להכחדת מינים.

כיום הדברת מזיקים נעשית יותר ויותר "ירוקה" הדברה ירוקה הוא השם הכללי לתהליכי הדברת מזיקים שמשתדלים לצמצם את הנזקים המשניים של תהליכי ההדברה הקלאסיים למינימום האפשרי.

הדברה ירוקה נשענת על כמה אבני דרך

מניעה

מניעת אוכלוסיית המזיקים מגישה למקורות מזון ושתייה, סילוק וחסימה של מקורות מסתור, סילוק וחסימה של מקומות התפתחות ורבייה.

הרחקה

הדברה ירוקה פירושה לנסות להרחיק את המזיקים ככל האפשר מן המקום שבו הם עלולים לגרום לנזק ע"י מניעת חדירה, חסימת דרכי כניסה, שינוי נקודות תאורה, רשתות, סתימת חריצים.

ניטור

בדיקה שגרתית של מצב המזיקים ובתי הגידול שלהם לצורך איסוף מידע כדי להגדיר אם מתי היכן ואיך יש לנקוט באמצעי טיפול ניתן לבצע ניטור בעזרת אמצעי משיכה: מזון ושתייה, מלכודות פורומון.

לאחר אסיפת המידע נדע בדיוק מהי גודל האוכלוסייה, סוג המזיק הספציפי ובכך נמנע הצורך בהדברה "כללית" שנזקה רב.

פעולות ניטור ומניעה חוסכות פעולות הדברה כימיות

הדברה ירוקה

שימוש בחומרי הדברה צמחיים וטבעיים עם רמת רעילות נמוכה מהרגיל, שאינם מזיקים לבני אדם לאיזון האקולוגי ולאיכות הסביבה בנוסף לכך חומרי ההדברה הירוקה מתפרקים במהירות ומאבדים את רעילותם כך שגם אם יבואו במגע עם אדם או בע"ח הם כבר יאבדו מיעילותם.

הדברה ביולוגית

שימוש באוייבים הטבעיים טפיל או מחולל מחלה הניזונים מהמזיק, להדברה ביולוגית יתרונות רבים, שכן לא משתמשים בכלל בחומרים רעילים ועל כן השימוש בהדברה ביולוגית צובר כיום תאוצה גדולה.
טוהר - הרחקת יונים והדברת מזיקים עובדת בשיטת IPM-ממשק משולב למניעה של מפגעי מזיקים- גישה סביבתית השואפת להגיע לפתרון אפקטיבי ארוך טווח - שימוש מושכל בחומרי הדברה.

www.antiyona.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שרית רבונה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!