חיפוש מאמרים

11791 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
וידאו בלוג Videoblogging

    קישורי טקסט (לפרטים)
תמ"א 38
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ERP פתרונות אינטגרציה ייעוץ יישום

נושא המאמר: התפתחויות בענף ה ERP - פתרונות - אינטגרציה - ייעוץ יישום
מאת: מורן נסיר   שמור מאמר למועדפים

התפתחויות בענף ה ERP בשנים האחרונות הולכת ומשתנה המשמעות למושג (Enterprise Resource Planning) - ERP , ובעצם כל החברות הגדולות ובראשן SAP ו ORACLE עברו לחשיבה של שימוש ב - Best-of-Breed ("הטוב מכל דבר"), תחת המעטפת של מערכת ERM (Enterprise Resource Management) עולם חדש זה מכונה Web Services . המשמעות היא שחברות וארגונים קטנים וגדולים יוכלו לבחור מודולים שונים מחברות שונות (כפי שמרכיבים לגו), ולשלבם תחת מעטפת אחת. ב SAP מכונה המוצר Net Weaver (רשת האריגה) או ב ORACLE ה – Fusion (מיזוג). שני מוצרים אלה כמו מוצרי EAI ו PORTAL אחרים מאפשרים לתת למשתמש הרגשה שהוא משתמש במערכת אחת אינטגרטיבית כשבעצם בו בזמן הוא משתמש במספר אפליקציות שונות. השקיפות הינה הן ברמת ממשק המשתמש והן ברמת ממשקי האפליקציה הכתובים בסטנדרט אחיד. מכאן, יכול הארגון לבחור לעצמו פתרונות ייחודיים ו ERP חלקיים מחברות שונות תוך שימוש באמצעי האינטגרציה הסטנדארטים ובממשק משתמש סטנדרטי. ארגונים קטנים בעלי פוטנציאל צמיחה לארגונים גדולים, פטורים בסטנדרט החדש מלקיים חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח, בבואם לבחור פתרון מערכות מידע מתאים. הם יכולים לבחור חבילות אשר מתאימות בגודלן ובפונקציונאליות שלהן לארגון העכשווי ולגדול ולהתרחב תוך צירוף מערכות נוספות על פי קצב צמיחת הארגון וכל זאת תחת מעטפת של ממשקי משתמש ואפליקציה סטנדארטיים. כמובן שישנם פרמטרים רבים נוספים אשר יש לקחת בחשבון טרם בחירת מערכת מחשוב לארגון. נושאים אלה יפותחו במאמרים בעתיד. מורן נסיר – More Choices Ltd


התפתחויות בענף ה ERP - פתרונות - אינטגרציה - ייעוץ יישום

www.morchoices.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מורן נסיר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!