חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מכירה של כלי נגינה היום

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קידום אתרים קידום אורגני קידום ממומן אופטימיזציה

נושא המאמר: קידום אתרים – קידום אורגני וקידום ממומן
מאת: oki   שמור מאמר למועדפים

בניתם אתר אינטרנט חדש? מזל טוב! אין כמו אתר שלם ומוגמר כדי לקבל עליו פידבקים חיוביים ומחמאות, על העיצוב שלו, על הניווט הנוח וכו', אבל עכשיו רק מתחילה העבודה... בעלי אתרים רבים או בוני אתרים, טועים לחשוב שברגע שהם יעלו אתר לאוויר, מרשים ככל שהוא יהיה, בין רגע הם יקבלו פניות של לקוחות פוטנציאליים. מניין מגיעה המחשבה שהם יקבלו פניות? איך בכלל יהיה אפשר להגיע לאתר שלהם? מי מכיר את האתר שלהם? הרי יש עוד רבים כמותו... כאן נכנס קידום אתרים, בין אם אורגני או ממומן, קידום שנועד לדאוג לכניסות רבות לאתר וחשוב מכך, כניסות רלוונטיות לאתר. ישנם שני סוגי קידום אתרים בכל מה שקשור לגוגל, קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן. נציג כאן סקירה קצרה לגבי כל אחד מהם.
מהו קידום אורגני?
קידום אתרים אורגני כשמו כן הוא, קידום צומח. בתוצאות החיפוש של גוגל ישנן שתי עמודות, העמודה הימנית (מתחת ל-3 תוצאות הראשונות) היא העמודה של התוצאות האורגניות, והעמודה השמאלית + 3 התוצאות העליונות בעמודה הימנית היא לתוצאות הממומנות. בקידום אתרים אורגני מקדמים ביטויי חיפוש מסוימים המשויכים, בעצמם או כמה מהם ביחד לדף מסוים באתר האינטרנט שלנו, ואת זה עושים במספר דרכים כשהתוצאה הרצויה היא מיקום בכמה שיותר ביטויים בדף התוצאות הראשון של גוגל ובשאיפה למקומות הראשונים בדף הראשון. קידום אתרים אורגני מתחלק ל-2, קידום בתוך האתר וקידום מחוצה לו, כשהכוונה לקידום בתוך האתר היא אופטימיזציה של דפי האתר, שיפור תכני האתר והטמעה של הביטוי מספר מסוים של פעמים בתוכן, כך שהתוכן יהיה רלוונטי לביטוי הספציפי ויצירת קישורים בתוך האתר שיגרמו לניווט קל והגיוני יותר. קידום אתרים אורגני מחוץ לאתר, משמעותו, יצירת כמה שיותר קישורים לתוך האתר עם רלוונטיות גבוהה. זהו קידום אורגני בקצרה.
מהו קידום ממומן?
כפי שציינו בדף התוצאות של גוגל ישנה העמודה השמאלית שהיא לתוצאות הממומנות כמו גם ה-3 תוצאות הראשונות בעמודה הימנית. קידום אתרים ממומן כשמו כן הוא, הינו קידום בתשלום, כששיטת התשלום היא לפי מספר הקליקים במודעת הפרסום, כך שבכל פעם שגולש ייכנס לאתר דרך התוצאות הממומנות בגוגל, בעל האתר ישלם על הכניסה לאתר דרך המודעה. גם בקידום ממומן ישנה חשיבות לרלוונטיות של הדפים, וכמה שהם יהיו רלוונטיים לביטוי החיפוש כך תרד העלות לקליק. ישנם פרמטרים נוספים שקשורים לתמחור הקליקים, כגון התחרות על כל ביטוי (כמה מפרסמים ישנם על כל ביטוי), התקציב לכל יום ועוד.
בסופו של דבר קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן הם שני דרכים שונות לקידום. לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלהם, וישנם שיקולים ספציפיים לגביי הבחירה על אחד מהם או על שניהם ביחד ובאיזו מידה.

netsol.co.il/%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%92/%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%a9%d7%94-%d7%96%d7%90%d7%aa-%d7%91%d7%a2%d7%a6%d7%9e%d7%9a-2/e%d7%9a-2/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י oki שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!