חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מהו עיצוב אתרים וכיצד עושים זאת

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חותמת אפוסטיל חתימת אפוסטיל

נושא המאמר: מהי חותמת אפוסטיל?
מאת: shirit86   שמור מאמר למועדפים

חותמת אפוסטיל היא חותמת נוטריונית אשר מעידה כי נוטריון הוא שחתום על המסמך. בתי משפט מאמתים באמצעות חותמת אפוסטיל שהמסמך אכן נחתם בידי נוטריון. באלו מסמכים נדרשת חותמת שכזו? האם נוטריון חייב לחתום לכל מבקש, או שמא עליו להפעיל שיקול דעת? נבחן מספר מקרי מבחן בהם נדרשת חותמת אפוסטיל.

שינוי מסמכי אפיון
אפיון הוא מסמך התקשרות בין חברה מבצעת לחברת לקוח, או בין חברה מבצעת למשרד ממשלתי או יחידת סמך מטעמו. הלקוח – שיכול להיות חברה פרטית או מוסד ממשלתי – יכול לשנות את מרכיבי הפרויקט מתי שהוא חפץ, על פי צרכיו האישיים או הפנימיים. זה מצריך, כאמור, שינוי באפיון – והעובדים מטעם הלקוח שמייצגים אותו כבר לא בטוחים שמסמך האפיון שמוצג להם מהחברה המבצעת הוא המסמך העדכני ביותר. חותמת נוטריונית כי המסמל הוא העדכני והסופי בהחלט יכולה לאמת כי כך הדבר.

הסכם ממון
הסכם הנערך בין בני זוג נשואים או ידועים בציבור על עתידם הכלכלי במקרה של פירוק היחסים. נדרשת חותמת אפוסטיל נוטריונית על מנת לאשר כי זהו ההסכם במידה ואחד מעורכי הדין של בני הזוג ינסה לפקפק בו על מנת להשיג טובות הנאה ללקוחו או לקוחתו. במקרה כזה, החתימה הנוטריונית- היא חותמת אפוסטיל – מנצחת כל ניסיון עיצוב דין של עורך דין חיצוני.

צוואות ויפויי כוח
נושא רגיש מעט, בו אדם מסוים נדרש לטפל בענייניו הכלכליים של אדם אחר, כולל ביצוע החלטות בשמו. התקנות המשפטיות היבשות עושות הבחנה בין ייפוי כוח מקרקעין לייפויי כוח מסוגים אחרים. בראשון – נדרשת תמיד חותמת אפוסטיל, ובשני החותמת מחזקת את החלטות בית המשפט אך אינה מחוייבת המציאות. בפועל, כאשר הנוטריון מחליט אם לחתום או לא הוא מפעיל שיקול דעת עצמאי במיוחד כאשר מדובר בצוואה. אם הוא מבחין שהמבקש לקבל ייפוי כוח עושה זאת תוך ניצול חולשתו ומוגבלות מחשבתו של בעל הנכסים עליו לסרב לחתום.

ייפויי כוח וצוואות שנלקחו על ידי בן משפחה שלא בתום לב בגיבוי נוטריוני. יש לזה פתרון צודק?
בהמשך לפסקה הקודמת, המדובר – בבן משפחה או באדם בדרגת קרבה קרובה ברמה שכזו שניצל את תמימותו או מוגבלותו הגופנית והמחשבתית של בעל ממון או נכסים, והצליח להחתים נוטריון על ייפוי כוח. חותמת נוטריון היא אלמנט כל כך חזק במערכת המשפט שקשה מאד לבטל אותה, אולם כבר היו מקרים בהם עורך דין שאינו נוטריון הצליח להוכיח כי מדובר היה במעשה מרמה, בו גם הנוטריון לא שקד מספיק על שמריו. במקרים מעטים מבין אלו פסקו השופטים ביטול לייפוי הכוח המדובר.

www.hanotarionim.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י shirit86 שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!