חיפוש מאמרים

12034 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מה הקשר בין יחסי - ציבור, שיווק, קידום ומכירות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הנחיית קבוצות בריאת עולם הנחית קבוצות בריאת עולם

נושא המאמר: הנחיית קבוצות מול בריאת עולם
מאת: מיכל לוי   שמור מאמר למועדפים

הנחיית קבוצות תיבנה לי את ההצלחה בעסק?
כל עסק קטן כגדול למען ההצלחה שלו מחויב לקחת הנחיית קבוצות לעסק שלו כל תקופה ובכל שינוי אותו מעוניין לבצע.
כל עסק שבונים כמוהו כבריאת העולם
ביום הראשון נברא האור – הרי כל בעל עסק צריך לבנות את העסק שלו באור. באור ההצלחה וכמובן להבדיל בין האור לחושך בין טוב לרע, בין הצלחה לכישלון.
ביום השני נברא הרקיע – כל אחד אמור לשאוף כי בעסק שלו הכל יהיה שקוף ברור ומאיר להצלחה כרקיע הרי ההצלחה בשמיים.
ביום השלישי נבראו יבשה וצמחים - כל עסק מונע ע"י ההון האנושי, אנו בני האדם. כל עובד על מנת לצמוח חייב להרגיש קרקע יציבה מתחת לרגליו דהיינו הרגשת ביטחון שהעסק יציב וההנהלה תומכת או אז יצמח העובד והעסק.
כל אלו ועוד ניתן להעביר לעובדים באמצעות הנחיית קבוצות בעניין העוד נמשיך עם ימי הבריא.
ביום הרביעי נבראו המאורות שמש ירח וכוכבים – השמש היא בעל העסק הירח הוא או היא אותו מנהל/ת שבחרתי שינהלו בעבורי ושימו לב הכוכבים הם העובדים שבזכותם יש לי את העסק אולם אם לא אאיר בעזרת קרני שפע את הירח לא יהיה לי כלום
ביום החמישי נבראו בעלי חיים ימיים ועופות – מה שבא ללמדני כבעל עסק כי יש עובדים שאם אזיז אותם ממקומם כמוהם כבעלי החיים הימיים ולעומת זאת יש לי גם את עופות השמיים אותם עובדים שממריאים אל על בהצלחה ואת שתי אלו אנו המעסיקים צריכים.
ביום השישי נבראו בעלי החיים היבשתיים והאדם – רק לאחר שסיים את הכול ברא את האדם שהוא נזר הבריאה כך גם אתה המעסיק לאחר שיהיה לך צביון לעסק בנית תוכנת עסקית ויש מקום או אז תגייס את ההון האנושי שהוא אמרנו כבר נזר הבריאה גם של העסק שלך .
ביום השביעי – שבת ויינפש היה ותבנה נכון את העסק ובין כל המחלקות והאנשים הכול יזרום חלק אל מטרת ההצלחה או אז שבת ויינפש על מנת להגיע לזה בהצלחה מרבית תזמין אותי להעביר בעסק שלך הנחיית קבוצות

editor.wix.com/html/editor/web/renderer/edit/0557999a-bc8c-4988-bf13-eade4ebe469c?metasiteid=8a79fc4f-2082-4577-a01d-f361213f2dbe&editorsessionid=4b0a5041-b643-4554-8bfa-b5d8311d7bca


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מיכל לוי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!