חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קינוחים לאירוע

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מיחזור משכנתא ייעוץ משכנתא עמלת פירעון מוקדם עמלת היוון

נושא המאמר: דוגמאות לאופן חישוב עמלת היוון – עמלת פירעון מוקדם לפי תיקון 2014
מאת: משכנתא בטוחה המומחים למשכנתאות, ייעוץ משכנתא חדשה, פירעון מוקדם ו/או מיחזור משכנתא קיימת, ייעוץ להשקעות בנכסי נדל"ן ללא הון עצמי   שמור מאמר למועדפים

עמלת היוון או עמלת פירעון מוקדם זו עמלה המחויבת על ידי הבנקים למשכנתאות בעת פירעון מוקדם של המשכנתא לפירעון סופי או בעת מיחזור משכנתא.

דוגמא 1. ריבית הלוואת המשכנתא שווה לריבית הממוצעת בעת לקיחת ההלוואה
ריבית המשכנתא בלקיחת המשכנתא 6% ריבית ממוצעת בלקיחת המשכנתא 6%, ריבית ממוצעת בעת הפירעון 2%. במקרה זה הריבית הממוצעת בלקיחת ההלוואה 6% זהה לריבית ההלוואה 6% לכן לפי סעיף 7 (ב) החישוב ייעשה לפי סעיף 3 (3) יתבצע החישוב לפי הפרש הריביות ביום פירעון מוקדם של ההלוואה.

דוגמא 2. ריבית המשכנתא נמוכה מהריבית הממוצעת ביום לקיחת ההלוואה

ריבית ההלוואה בלקיחת המשכנתא 4% ריבית ממוצעת בלקיחת המשכנתא 6% ריבית ממוצעת בעת פירעון ההלוואה 2% במקרה זה הריבית הממוצעת ביום הפירעון 2% נמוכה מהריבית התקופתית 4% לכן החישוב הוא לפי סעיף 3 (3) לפי הפרשי הריביות ביום פירעון מוקדם של ההלוואה.

דוגמא 3. ריבית המשכנתא נמוכה מהריבית הממוצעת ביום לקיחת ההלוואה אך נמוכה גם מהריבית הממוצעת ביום פירעון מוקדם של ההלוואה

ריבית ההלוואה בלקיחת המשכנתא 4% והריבית הממוצעת ביום לקיחת המשכנתא 6%, ריבית ממוצעת בפירעון מוקדם של המשכנתא 5%.

לפי ההוראות הישנות באם ריבית ההלוואה הייתה נמוכה מהריבית הממוצעת ביום הפירעון לא היה קנס.
כך גם לפי סעיף 7 (ב) בהוראות החדשות מכיוון שהריבית הממוצעת ביום הפירעון גבוהה מריבית ההלוואה בפירעון המוקדם, לכן יערך החישוב לפי סעיף 3 (3) כלומר תחושב לפי הפרש הריביות ביום פירעון מוקדם, יחד עם זאת מכיוון שריבית ההלוואה נמוכה מהריבית הממוצעת למעשה נקבל כי הלווה זכאי להחזר ולפי סעיף 7 (ב) יקוזזו מההחזר העמלות המחויבות לפי סעיפים 3 ו-5.

דוגמא 4. הריבית הממוצעת ביום לקיחת המשכנתא נמוכה מריבית ההלוואה ביום לקיחת המשכנתא, וגם הריבית הממוצעת ביום הפירעון נמוכה מהריבית התקופתית, ולכן לפי סעיף 3 (5) החישוב הוא לפי הנמוך מבין השניים.

ריבית ההלוואה בלקיחת המשכנתא 6% והריבית הממוצעת בעת לקיחת המשכנתא 4% והריבית הממוצעת בפירעון המשכנתא 2%.

במקרה זה הריבית הממוצעת ביום הפירעון 2% נמוכה מהריבית התקופתית 6% לכן החישוב הוא לפי סעיף 3 (3) לפי הפרשי הריביות ביום הפירעון שהם 4%.

במקרה זה הריבית הממוצעת בקבלת ההלוואה נמוכה מריבית ההלוואה בקבלה, לכן מחשבים לפי סעיף 3 (4) כלומר לפי הפרש הריביות שבין שני הממוצעים 2%.

במקרה זה ניתן לחשב גם לפי סעיף 3 (3) וגם לפי 3 (4) ולכן נכנס סעיף 3 (5) וקובע שהחישוב יתבצע לפי הנמוך מביניהם כלומר לפי סעיף 3(4) הפרש הריביות מהריבית הממוצעת בפירעון 2% לריבית הממוצעת בקבלת ההלוואה 4% ביום הפירעון, ההפרש הוא 2%.

דוגמא 5. דוגמא נוספת למקרה של הנמוך מבין השניים סעיף 3 (5)

ריבית ההלוואה שווה 4% והריבית הממוצעת בלקיחת ההלוואה 3%, הריבית הממוצעת בפירעון 2%
מקרה זה עונה על סעיף 3 (3) הריבית הממוצעת ביום הפירעון 2% נמוכה מריבית ההלוואה 4% לכן יתבצע החישוב לפי הפרש הריביות ביום הפירעון, ההפרש הוא 2
מקרה זה עונה גם על סעיף 3(4) ביום לקיחת ההלוואה הריבית הממוצעת 3% נמוכה מריבית ההלוואה 4% לכן יתבצע החישוב לפי הפרש הריביות מהריבית הממוצעת בפירעון 2% לריבית הממוצעת בקבלת ההלוואה ביום הפירעון, ההפרש הוא 1%.

במקרה זה ניתן לחשב גם לפי סעיף 3 (3) וגם לפי 3 (4) לכן נכנס סעיף 3 (5) וקובע שהחישוב יתבצע לפי הנמוך מביניהם כלומר לפי סעיף 3(4) הפרש הריביות מהריבית הממוצעת בפירעון 2% לריבית הממוצעת בקבלת ההלוואה ביום הפירעון, ההפרש הוא 1%.

נכתב ע"י "משכנתא" בטוחה המומחים למשכנתאות, ייעוץ משכנתא חדשה, פירעון מוקדם ו/או מיחזור משכנתא קיימת, ייעוץ להשקעות בנכסי נדל"ן ללא הון עצמי. בדיקת משכנתא בחינם וללא כל התחייבות טל: 050-7449663 מייל [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י משכנתא בטוחה המומחים למשכנתאות, ייעוץ משכנתא חדשה, פירעון מוקדם ו/או מיחזור משכנתא קיימת, ייעוץ להשקעות בנכסי נדל"ן ללא הון עצמי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]