חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יצחק לקס מדבר על פרויקט תמ"א 38 של עמידר

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ניהול תיקי השקעות בית השקעות ניהול תיקי השקעות למגזר העסקי

נושא המאמר: ניהול תיקי השקעות למגזר העסקי
מאת: רינת ברקן   שמור מאמר למועדפים

בשונה מהמגזר הפרטי, המגזר העסקי מכיר היטב את אופן התנהלותם של בתי ההשקעות ואת הכדאיות בהעברת הכסף הנזיל העומד לרשות החברה אל מומחים לפעולות ניהול תיקי השקעות למגזר העסקי. עם צניחת הריביות של הבנקים בישראל בעשור האחרון הפך הכסף "העומד" לכסף שאינו מניב כל רווח, גם בסכומים גדולים. לדוגמא, בית עסק בעל מיליון שקל בחסכון של העסק אינו מקבל
עליו כמעט ריבית בפלוס.

המשמעות לכך היא צורך מיידי בפתרון אחר על מנת להעלות את סכומי הרווח האפשריים מן הסכומים הקיימים. בדיוק לשם כך פועלים בתי ההשקעות השונים. אלו מצליחים להשקיע את הכסף הקיים באפיקים שונים ומתעלים אותו כך שהוא מניב מדי שנה סכומים משמעותיים וגדולים הרבה יותר מאשר במצב בו הם נישארים ללא תנועה בחשבון.

שירותים מיוחדים להם זוכים תיקי השקעות של המגזר העסקי

קשר ישיר עם נציגי בית ההשקעות על בסיס קבוע ובפלטפורמות שונות, פגישות פנים מול פנים, מיילים, הודעות אישיות, טלפונים וגם שיחות ועידה אם יש בכך צורך. מלבד זאת מקבלים שירות מיוחד ובו ישנה אפשרות לקבל מידע או לבצע התערבות בכל רגע נתון אל מול מנהל התיק האישי. סקירות מקצועיות על כל הפעולות שנעשו מועברות אל הלקוח מדי חודש.

אופן ההשקעה למגזר העסקי והפרטי

ישנו שוני בין אופן ההשקעה למגזר העסקי והפרטי אך גם קווים דומים. הבולטים שבהם הם: ראיית ההשקעה למספר טווחים, ארוכים וקצרים. פיזור ההשקעות בפריסה המאפשרת לשמור על רשת ביטחון ללקוח ובאותה מידה גם להיחשף לאפיקים יעילים חדשים ולאתר את ההשקעות ה"חמות" ביותר.

כמו כן מבצעת חברת ההשקעות ניהול תיקי השקעות למגזר העסקי באמצעות מערכות מתקדמות ביותר של ידע במסחר בין לאומי בעלות יכולות ניתוח מובילות המעניקות למנהלי ההשקעות את מיטב המידע הדרוש ואת הכלים להצלחת השקעותיהם בארץ ובעולם. הכרת השטח הפיננסי בשילוב עם כל הנתונים הללו מוביל לשדרוג משמחעותי בנתוני ההצלחה של בתי השקעות השונים בעיקר בפעילותם עם המגזר העסקי אך בהחלט גם עם המגזר הפרטי הבוחר כיום אף הוא להשקיע בדרך זו.

www.xnes.co.il/portfoliomanagement/investment.aspx


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רינת ברקן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]