חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רעיונות לעסקים - הימנע מטעויות בתקופת משבר כלכלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מיכאל לייטמן הרב לייטמן קבלה לעם

נושא המאמר: החיים בצל הקבלה
מאת: מיכאל לייטמן - קבלה לעם   שמור מאמר למועדפים

הטבע המקורי בלתי ניתנת להריסה
אנו נולדים עם טבע טבוע כי הוא משרת עצמי, הגנה עצמית והצדקה עצמית. וכתוצאה מהמשבר הגלובלי
הרב לייטמן
רב-פנים, העמקת האופפת כל הפעילות האנושית, הרב לייטמן מאיים על עצם קיומנו אנו מעלים היינו צריכים לרכוש טבע חדש, ההפך. אנחנו מתחילים להבין שבעולם המשולב ותלוי זה בעולם של היום רק באמצעות שיתוף פעולה אנוכי, אלטרואיסטי, הדדית משלים אנחנו יכולים לפתור את הבעיות קבלה לעם שלנו וההרכבה לשרוד.
אבל אנחנו לא יכולים למחוק, לוותר הטבע הטבוע שלנו מאז שהוא כל שיש לנו. בניגוד לכמה אמונות ופרקטיקות רוחניות אנחנו יכולים לא רק לתווך משם או לדכא את האגו שלנו, או להתאמן קבלה לעם מקווים שנוכל לטוס מעל עצמנו על ענן. ולמעשה אנחנו אפילו לא צריכים להיפטר מהאגו המקורי שלנו, אנחנו מאוד צריכים את זה כבסיס, מדידת מקל, "אבנים לשקול עם".

פיצול סכיזופרן
כמיכאל לייטמן מסביר באמצעות חכמת הקבלה אנו צריכים לרכוש טבע שני על גבי המקורי שלנו. רק שבבין שתיים, בהשוואה אחד למשנהו אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנו באמת להיות אנוכיים, אלטרואיסטיים, מה שהופך את חישובים ל, שרת אחר, שעבד עבור הקולקטיבי. אם לכאורה הצלחתי להשיג את כל התכונות הללו בתוך הטבע המקורי שלנו כברירת מחדל הם עדיין רק לשרת את האגו האנוכי שלנו מאז הטבע המקורי שלנו אינו מסוגל לתפקד בכל דרך אחרת.

כך אנו צריכים לעבור "פיצול סכיזופרני" מסוים ביד אחת עדיין מאוד מרגישה הנטייה הנוכחית שלנו, רצונות, מחשבות ואילו מצד שני מעליהם אנחנו צריכים להרגיש את האבק כוונות, מיכאל לייטמן מחשבות ומעשים שונות מאוד. "באמצע" אנחנו מתחילים לחוש כחלק אנוכי, אגואיסטי, חמדנים וניצול המקורי שלנו נשאר מתוסכל, ריק, כעס ושנאה ואילו מאידך אנו הופכים מסוגלים אנוכי שרת אחר, מה שהופך את החישובים לקולקטיביים.

www.ashlag.info/kbl_heb/content/view/full/1208


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מיכאל לייטמן - קבלה לעם שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!