חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איפור מינרלי - למה זה כדאי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עורכי דין חוזה שכירות חוזי שכירות חוזים עורכי דין

נושא המאמר: דיני חוזה שכירות
מאת: אלגבי אגבלי ושות'   שמור מאמר למועדפים

חוזה שכירותחוזה שכירות הוא דבר שכל אחד ואחד מאיתנו מכיר כאשר הוא החליט לראשונה לצאת אל החיים האמיתיים ולהיות ולו קצת יותר עצמאי- לעמוד על הרגליים, לגור לבד, לעבוד בעבודה וכן הלאה. חוזה שכירות הוא איזה שהוא מסמך שמהווה אסמכתא להתקשרות בין השוכר והמשכיר (השוכר- זה שמשלם שכר דירה, המשכיר- זה שמשכיר את הנכס) וקובעת את ההתנהלות, הדרישות, החובות והזכויות שיש לכל צד.

בעוד רוב הזכויות שייכות למשכיר מכיוון שיש לו את האינטרס לשמור על הנכס ועל תזרים המזומנים כתוצאה מהשכרת הנכס, גם לשוכר יש זכויות מסוימות. כך, למשל, יש לשוכר זכות לשמור על הפרטיות שלו בתוך הנכס המושכר. זה אומר שאין למשכיר או לכל גוף אחר זכות להיכנס ללא רשות ותיאום מראש עם השוכר, ואם כן- זו תהיה עבירה שניתן יהיה לתבוע את המשכיר בגינה. כמו כן, יש לשוכר זכות לממש את חוזה השכירות עד סוף התקופה האמורה במידה ועמד בכל ההתחייבויות שלו כלפי המשכיר (ז"א- אין למשכיר זכות להגיד יום אחד, באמצע תקופת החוזה, שהוא רוצה שהשוכר יצא מהדירה, כל עוד השוכר עמד בהתחייבויות שלו בזמן- שילם שכ"ד, שמר על הנכס וכו').

החובות של השוכר, עם זאת, גם הן דבר שצריך להתייחס אליו- השוכר מקבל לידיו נכס ויש למשכיר אינטרס שהנכס הזה יישמר. מכיוון שכך ובהתאם לזאת בדרך כלל יש סעיף בחוזה שמחייב את השוכר להחזיר את הנכס באותו מצב שהוא היה. אלא מה- מה עם הבלאי הטבעי שנגרם לנכס? בלאי כמו מערכת המים שמחלידה, דוד השמש שמתמלא אבנית, מערכת חשמלית שמתקצרת ולעיתים דליפות שנגרמות כתוצאה מחוסר טיפול? במקרים האלה חובת התיקון הוא על המשכיר. במילים אחרות- השוכר יחזיר את הנכס בדיוק בצורה שבה הוא קיבל אותה (ז"א- לצבוע חזרה קירות, לאטום חורים שנקדחו וכן לתקן כל נזק שנגרם באשמת השוכר) למעט בלאי טבעי של הבית (כאמור- בלאי של צבע, מערכת חשמלית, מערכת מים וכן הלאה).

חוזה שכירות הוא למעשה חוזה התקשרות בין המשכיר לשוכר והוא מהווה אסמכתא שניתן להשתמש בה בבית המשפט במידת הצורך. בדרך כלל כשנוצרת התקשרות בין בעל הבית לבין השוכר נדרשות כמה הטבחות למימוש ההתקשרות- נדרשת ערבות בנקאית (כדי להבטיח את תשלום שכר הדירה ובמידה של נזק להבטיח תשלום עבור אותו הנזק), נדרשת מקדמה לשכר דירה (דמי רצינות, לפעמים על מנת להבטיח שהשוכר באמת ישכיר את הנכס ולא יעלם לפתע) ותשלום של שכר הדירה לתקופה האמורה (בדרך כלל תקופה של שנה) בשקים דחויים.

ישנם הרבה חוזי שכירות שקיימים באינטרנט שניתן לקרוא ולעיין בהם ולקבל איזה שהוא רושם ראשוני של איך אמור להראות חוזה שכירות.

www.aa-lawyers.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלגבי אגבלי ושות' שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!