חיפוש מאמרים

11779 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
משכנתא לזוגות צעירים וזכאות למשכנתא

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נשים גיל המעבר

נושא המאמר: תסמונת גיל הבלות (חדל וסת) בנשים
מאת: פרופ` משה שטרנפלד    שמור מאמר למועדפים

תיאור המקרה:
אישה בת 48 אשר סבלה מוסת לא סדיר כ- 2 שנים, עם מחזור המופיע אחת לשבועיים ועד לאחד פעם ב - 3 חודשים.
הדימום גם הוא השתנה ולעיתים היה דימום כבד. כחודשיים טרם פנייתה, הופיע חום נמוך בשעות אחר הצהרים, מתח נפשי, רגישות יתר, עצבנות, חוסר מנוחה, נטייה דכאונית, גלי חום, הפרעות בראייה, טינטון, פלפיטציות, הפרעות בשינה, שכחה וכפות ידיים ורגליים חמות. היה כאב גב וברכיים. היה גרד מפוזר בגוף גם אם לא היתה פריחה. לחץ הדם היה 110/180. ממ"כ. האבחנה היתה מנופאוזה - תסמונת גיל הבלות.

לפי הרפואה הסינית, בגיל 49 אישה יכולה להגיע לבלות בגין החלשות מסלול ההתעברות. כך גם קורה עם מסלול הכליות וזה מביא להפרעה בסדירות המחזור ובדימומים ועד להפסקת הוסת. למקרה שלנו היו גלי חום, פלפיטציות, אי שקט ועוד, כולם סימנים של חסר ין בכליות. זו גם היתה הסיבה לכאבי הגב והברכיים. חסר ין בכליות גרם לחסר ין כללי כך שהאישה סבלה מכלל בעיות גופניות בהתאם. הטיפול שניתן היה לחזק את הכליות ולהזין את הין, לאזן את מסלול הטחול וההתעברות.

תוצאות:
לאחר 4 טיפולים, החום של אחר הצהרים חלף, הפרעות הראייה והפלפיטציות השתפרו. בתום 8 טיפולים היתה לאישה הקלה כללית. ניתנה הפסקה טיפולית קצרה והטיפול התחדש. בתום הקורס הטיפולי השני, כל התסמינים חלפו והטיפול הופסק.

במעקב לאחר 3 חודשים דיווחה האישה שהמחזור חזר עם כמות דימום רגילה ולמשך 3 ימים. מצב זה נמשך גם 3 חודשים יותר מאוחר ואז הופסק המעקב. במהלך כל המעקב לא נצפו התסמינים בגינם פנתה לטיפול.

jsk ux,
nav ayrbpks


www.tevalife.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י פרופ` משה שטרנפלד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!