חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חופשת סקי- הדרך הקלה להגיע לשדה התעופה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביובית פתיחת סתימות ביוב

נושא המאמר: ריקון בורות ספיגה באמצעות ביובית
מאת: דניאלה כהן   שמור מאמר למועדפים

מהם בורות ספיגה? בורות ספיגה, לא תמצאו בכל בניין, אלא במפעלים ובמבני מוסדות. בורות ספיגה, נועדו להפריד לכלוכים קשים, מבור הביוב של המבנה. וזאת, על מנת למנוע הצפות חוזרות ונשנות של הביוב, בגלל כמות הרבה של הלכלוך הקשה. ריקון של בורות הספיגה, נעשים באמצעות משאית ביובית.

מעט היסטוריה על בורות ספיגה:
בורות אלו, התחילו להיחפר במהלך המאה ה16. ריקון הבורות היה נעשה אחת לכמה שנים, ובאמצעות עבודה ידנית. כיום, נעשה ריקון בורות הספיגה אחת לכמה חודשים, על ידי הצינור של משאית ביובית, המזרים את תוכן בור הספיגה אל מיכל. בעבר, היו יותר הצפות של בורות ספיגה, בגלל טיפול לקוי בריקון בורות הספיגה.

מדוע נקראים בורות אלו- "בורות ספיגה"?

בורות אלו נקראים "בורות ספיגה", בגלל החורים הפזורים בתוך הדפנות של הבור. חורים אלו, מאפשרים לנוזלים בתוך הבור לחלחל, ולהיספג באדמה. אם יש באדמה הסמוכה לבור מי תהום- אזי מי השופכין ייספגו במי התהום. בגלל שנוזל זה נספג באדמה, ישנן מדינות מערביות שלא מתירות לתושבים לחפור בורות ספיגה.

היכן לא כדאי לבנות בורות ספיגה?

ישנם כמה סוגי מקומות, בהן לא ניתן לבנות בורות ספיגה. למשל: ליד בורות של מי תהום המספקים מים לשתייה. וזאת על מנת שהמים המזוהמים בתוך בור הספיגה, לא יחדרו למים הנקיים של מי התהום. מיקום נוסף שלא כדאי לחפור בו בור ספיגה, הוא ליד שורשי עצים. שורש העץ עלול לחדור אל בור הספיגה, ולגרום להצפות שידרשו הזמנת רכב ביובית.

מהו בור ספיגה מרכזי?

אם תסיירו בכפרים ערביים רבים, או במושבים עם בתים ישנים- תמצאו בורות ספיגה שנחפרו ליד הבתים. כיום לפי חוקי מדינת ישראל, לא בונים בור ספיגה ליד בניין חדש. לכן, ישנם מקומות בהם נחפר בור ספיגה מרכזי. הבור, מרכז ומנקז מי שפכים של מספר בניינים. אך, בור הספיגה נמצא רחוק מהבתים. וזאת, על מנת שהבור לא יפגע באיכות הסביבה. גם בורות אלו, מתרוקנים באמצעות ביובית.

לסיכום:
הסברנו מהם בורות הספיגה, וכיצד מרוקנים בורות אלו.

biuvit4u.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דניאלה כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!