חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
Stop-Loss או Take-Loss - מאת גבע גזית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מימון המונים מאבק משפטי מימון משפטי

נושא המאמר: החזון של אתר beactive - אתר מימון המונים למאבקים משפטיים
מאת: מאת: עו"ד אופיר סמו, מנכ"ל אתר beactive.co.il - אתר מימון   שמור מאמר למועדפים


מימון המונים למאבקים משפטיים

במאמר זה נסביר מהו החזון החדש של אתר ביאקטיב - אתר מימון המונים למאבקים משפטיים מקבוצת האדסטרט; נמשיך ונסביר אילו מאבקים משפטיים למימון המונים מתאימים לאתר ביאקטיב; נרחיב ונפרט כיצד יש לפתוח מאבק משפטי באתר beactive ונסביר מי יכול לפתוח מאבק משפטי למימון המונים באתר ביאקטיב

ביאקטיב היא פלטפורמת מימון המונים למאבקים משפטיים, חקיקתיים וציבוריים מבוססת תרומות בשיטת מימון הכל או לא כלום. מטרת אתר ביאקטיב להפגיש בין מובילי מאבקים משפטיים, המעוניינים לקדם מאבק משפטי, לבין ההמונים שרוצים להירתם ולתמוך במאבק משפטי במימון המונים מתוך אמונה וחיבור אמיתי למטרה. באמצעות מימון המונים למאבקים משפטיים באתר ביאקטיב, ההמונים יסייעו לכוון את מערכת המשפט והחקיקה בצורה הנכונה ביותר – תמיכה במאבק במימון המונים תוך ידיעה שהכסף המגוייס מיועד אך ורק למען המאבק המשפטי שהוגדר. על מנת שכספי התומכים יעברו למוביל אשר פתח מאבק באתר ביאקטיב, כל מאבק באתר ביאקטיב חייב לגייס את סכום היעד שלו במלואו לפני תאריך היעד שהציב באתר ביאקטיב.
אתר beactive הינו אתר מימון המונים להליכים משפטיים, ציבוריים וענייני חקיקה. לכל מאבק באתר beactive צריכה להיות מטרה ברורה ומוגדרת, המציגה הליך או מאבק משפטי ברור, הליך חקיקתי, מאבק ציבורי או סביבתי ברורים, יחד עם יעד סופי ומדיד. אך קיימים מספר חריגים לכלל זה והם מפורטים במדיניות הפרויקטים של אתר beactive- מדיניות הפרויקטים. חלק משמעותי מהחזון של אתר beactive הוא נגישות ויעילות: כדי להתחיל מאבק נכנסים לאתר ביאקטיב ופותחים מאבק בקלות ויעילות לחצו כאן. בונים את הדף באתר ביאקטיב, שולחים לצוות אתר beactive לאישור, מקבלים משוב ואם המאבק תואם את מדיניות הפרויקטים של אתר beactive אז אפשר לצאת לדרך. מכיוון שמדובר על אתר מימון המונים למאבקים משפטיים וציבוריים אין כל חובה או צורך לקבוע תשורות מתוך הגיון כי beactive הינו אתר מימון המונים במסגרתו התומכים תומכים במאבקים משפטיים ואין להם רצון או צורך לקבל תשורה. כמובן שניתן בביאקטיב לקבוע תשורות אם הן חלק אינטגרלי מהמאבק ואוגדו על ידי מוביל המאבק באופן טבעי וכחלק ממאבקו. מאבקים משפטיים בביאקטיב יכולים להיות שייכים למוביל מאבק בודד, לקבוצת אנשים או לעמותה או ארגון - כל אחד יכול להיחשב מוביל מאבק, לפתוח בביאקטיב מאבק ולקדם מאבקו המשפטי בצורה הנכונה והיעילה ביותר במסגרת מימון המונים עד סיום הקמפיין באתר beactive. קיימות עוד המון סוגיות, שאלות ותשובות רבות על החזון של אתר beactive, כיצד יש לקדם מאבק מימון המונים נכון באתר beactive והרחבה בעניין ניתן למצוא ב - https://beactive.co.il/page/faq
הכותב הינו מנכ"ל אתר מימון המונים beactive.co.il - אתר מימון המונים למאבקים משפטיים וציבוריים.


beactive.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מאת: עו"ד אופיר סמו, מנכ"ל אתר beactive.co.il - אתר מימון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]