חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הסכם סודיות

    קישורי טקסט (לפרטים)
פרסם אתרך כאן, קשר : [email protected] וציין את שם המאמר.
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי אימון אישי ועיסקי עסקים מכירות

נושא המאמר: עבודת צוות
מאת: אמיר הלמר   שמור מאמר למועדפים

"אם תעשה כל שביכולתך למען הקבוצה, תמיד תעשה משהו טוב גם לעצמך"
(פט ריילי)


עבודת-צוות


כל אחד מאתנו הוא איש-צוות, במודע ושלא במודע.
חיי משפחה הם חוויה צוותית. חיי כתה בביה"ס הם עבודת צוות, מחלקה בצבא היא עבודת צוות. צוותים שונים במקומות העבודה: סגל מורים של ביה"ס, סגל רופאי בית החולים, צוות חדר-ניתוח, הנהלה של ארגון, צוות פרויקט היי-טק , קבוצת כדור-סל וכמובן, צוות מכירות של מפעל.

עבודת צוות היא פעילות משותפת של קבוצת אנשים, שיש ביניהם הסכמה ותלות הדדית, במטרה להגיע להצלחה אופטימלית בהשגת היעדים המשותפים לצוות.

עבודת צוות אינה מלאכה פשוטה ואינה נוצרת במטה קסם. כדי שעבודת הצוות תהיה יעילה, על השותפים להיות מנוסים ומיומנים בדרך עבודה כזו. דהיינו: יש להכשירם לכך. ההכשרה צריכה להתמקד הן בתהליך העבודה – בדרכי ההתארגנות ובדפוסי האינטראקציה שבין החברים והן בתוכן הנושאים המובאים לדיון בצוות.

ככל שצוות עובד יחד תקופה ארוכה יותר יעילותו גבוהה יותר, שכן חברי הצוות רוכשים מיומנויות של עבודה משותפת ומודעים יותר לאופן תיפעול הצוות ולתרומתו של כל אחד, למען איכות התוצר הסופי. יחד עם זה, אריכות ימים כשלעצמה אינה ערובה לתוצאות פוריות. יש לעשות מאמץ מתמיד לשיפור עבודת הצוות, לשיפור ההליכים ודפוסי האינטראקציה בין החברים.
לכל חברי הצוות צריכים להיות נהירים ההליכים והכללים שעל פיהם יעבדו החברים, כמו: אופן קביעת סדר היום, היקף הסמכות של כל אחד, הציפיות ביחס לתוצר הסופי, לוחות זמנים, חלוקת תפקידים ועוד.

צוות מכירות אמור לפעול כמו צוות של יחידה מובחרת בצבא, כדי להפיק את המירב ממשימותיו. כל איש צוות יכול לפעול עצמאית בתחומו ויחד עם זה על הצוות כולו לחבור יחד, כדי לבנות איסטרטגיה משותפת, כדי לעצב מטרות משותפות, כדי לקיים למידה משותפת, כדי להעלות נקודות מבט חדשות וכדי להגדיר תנאים שונים כמו: אזורי הפצה, כמות מוצרים, סוג מוצרים להפצה ועוד.

מנהל הצוות נדרש לקבוע מנגנוני תיאום בין עבודת חברי הצוות וכן דרכי תגמול שונות, וזאת כדי ליצור לכידות בצוות, כדי לגרום להבנה שהפרט והצוות נתרמים הדדית משיתוף הפעולה, שלא יווצר מצב בו חבר צוות אחד מקלקל את הביצוע של חבר צוות אחר וכדי להבטיח שהביצוע המשותף יהיה גדול יותר מסך כל התרומות של חברי הצוות (השלם גדול מסך חלקיו).

תגמול לפרטים בצוות המכירות, מטרתו להדגיש את ייחודיותו של כל פרט בצוות והאפשרויות הן למשל: הענקת תעודת הצטיינות בפומבי, העלאת נושא בכנס החברה, חניכת איש צוות חדש ועוד.
תגמול לצוות כולו חשוב גם הוא, למשל: יציאה משותפת לארוחה, להצגה, או לסוף שבוע עם המשפחות – גם מתגמל וגם מגבש.

לסיכום – עבודת-צוות מחייבת שמאמצי כל החברים יזרמו באותו כיוון, כך שיבינו ויתמכו איש ברעהו עד שיחושו ש"להיות חלק מהצלחה יהיה חשוב מלהיות אדם שאי אפשר בלעדיו" (פט ריילי)."אל תשאל מה חברי הקבוצה שלך יכולים לעשות למענך,
שאל מה אתה יכול לעשות למען חברי הקבוצה שלך".
(מג'יק ג'ונסון)


www.migdalor.biz


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אמיר הלמר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]