חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עורך דין דיני עבודה חיפה – ייצוג עובדים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מחיקת נתוני אשראי מחיקת מידע שלילי מחיקת BDI שלילי תיקון BDI

נושא המאמר: שיפור ומחיקת נתוני אשראי בראי משבר הקורונה
מאת: CreditClean   שמור מאמר למועדפים

משבר הקורונה יצר לא רק משבר רפואי אלא משבר כלכלי חסר תקדים בארץ ובעולם. אנשים רבים איבדו את עבודתם, הוצאו לחל"ת והחלו בקיצוץ משמעותי בהוצאותיהם השוטפות בעקבות ההבנה כי אין לדעת מה יקרה מחר. כאמור, מציאות שכזו גרמה לאנשים רבים לרדת מנכסיהם ולפתוח את החסכונות שלהם בהנחה והיו להם כאלה- אך מה עם מי שלא? משבר הקורונה גרם לא אחת לפשיטות רגל, צ'קים והוראות קבע שחזרו שגרמו לציבור לנזק רב לדוח האשראי שלהם שאף הובילו לכדי כך שהם יהיו מסורבי הלוואות ומשכנתאות. האם רק בגלל כמה חודשי משבר ללא שליטה מדובר בגזירת גורל? התשובה לכך היא פשוטה – לא! אף לו אחד לא יכול היה לחזות משבר בסדר גודל כזה, לכן גם המדינה ובנק ישראל בפרט החליטו להעניק הקלות מסוימות עבור עסקים ואנשים פרטיים בזמן הקורונה שיוכלו להקל על רישום המידע השלילי שלהם בבנק ישראל מתוך ההבנה למצוקתם וכן כי מדובר במידע כלכלי זמני בלבד. כך למשל, בנק ישראל הוציא הודעה רשמית לפיה הורה לתת משקל שונה עבור הגבלות על חשבונות או מידע פיננסי שלילי שנגרם בזמן המשבר, על מנת שהשלכותיו לא יחולו על תקופה לא מבוטלת של חיו של הלקוח. https://www.boi.org.il/he/NewsAndPublications/PressReleases/Pages/27-5-2020.aspx בנוסף, בעקבות המשבר הנ"ל חלו מספר שינויים בחוק על מנת לאפשר לגופים נותני האשראי הערכת סיכון נכונה ומדויקת יותר במתן אשראי והלוואה. כך למשל, בדוגמה אחת מני רבות ניתן לראות כי בנק ישראל הורה על רקע משבר הקורונה להשהות הגבלת חשבונות בנק בשל צ'קים ללא כיסוי כפי שניתן לראות בקישור הבא: https://www.boi.org.il/he/NewsAndPublications/PressReleases/Pages/23-3-20.aspx הצוות המשפטי בחברת Credit Clean עוקב בכל עת אחרי החוקים החדשים שמתפרסמים על מנת למצוא עוד ועוד עילות וסעיפים בחוק שיוכלו לסייע בתיקון ושיפור דו"ח האשראי של לקוחותינו כדי להפוך את ה-BDI שלהם מאדום לירוק כדי שיוכלו לזכות בהתחלה חדשה. אנו מאמינים כי אין העבר צריך להשפיע על העתיד. צרו אתנו קשר עוד היום! חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם: 03-3752244

www.creditclean.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י CreditClean שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]