חיפוש מאמרים

12036 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מלונות או לא להיות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קליפורניה הכשרה היי טק יהודה וייס

נושא המאמר: הכשרת עובדים
מאת: יהודה וייס   שמור מאמר למועדפים

קליפורניה מכירה בצורך להכשרת עובדים לתעשיית המיקרואלקטרוניקה

קליפורניה, ארצות הברית – הושקה תכנית להכשרת עובדים בתעשיית המיקרואלקטרוניקה, כפי שדווח בגיליון מאי, 2022, של Printed Circuit Design & Fab.
האירגונים SEMI, Ignited Education, College Foothill ו – Krause Center for Innovation זכו במענק על סך 1 מיליון דולר לטובת ייזום, פיתוח והקמה של תכנית הכשרה לעובדים בתעשיית המיקרואלקטרוניקה, ברמות שונות. כל זאת, מתוך הבנה כי התפתחות וצמיחה של התעשייה תלויה בקשר ישיר לכמות העובדים הזמינים ואיכותם. עם העלייה המתמדת במורכבות המוצרים והתהליכים לייצורם, הרי שגם "עובד ייצור מן השורה" נזקק לכישורים חדשים.
ארגון SEMI ושותפיו יפתחו תכנית הכשרה, אשר תוצע לרשת הקולג'ים הציבוריים בקליפורניה ובעתיד אף תורחב למדינות אחרות בארצות הברית. הקבוצה תפעל בשיתוף עם California Apprenticeship Initiative (CAI) והחברות השותפות בארגונים השונים, בכדי להגדיר את תכולות תכנית ההכשרה.
ההכשרה מיועדת להתגבר על המחסור ההולך וגובר בעובדי יצור בעלי הכשרה גבוהה, תהליך המורגש לאורכה ולרוחבה של מדינת האם ומביא את הממשל הפדראלי להשקיע סכומים לא מבוטלים בתהליכי הכשרה לעובדים בתחומי התעשייה.
"המימון דרך CAI הוא צעד ראשוני והכרחי בפיתוח תכניות ההכשרה הלאומיות וגיוס יותר אנשים צבעוניים ונשים לתעשייה", אמרה Shari Liss, דירקטורית בארגון SEMI.
בבסיס התכנית עומדת ההבנה כי ההכשרה צריכה כבר להתחיל בבתי הספר, בכדי לקדם אוכלוסיות אשר נוטות לנשור מהלימודים בשל התחושה כי אלו לא רלוונטיים לעתידם וליכולות ההשתכרות שלהם. מן הצד השני – הכשרת העובדים באה לתמוך בשדרה החרושתית המיועדת ליישם את קפיצות הדרך הטכנולוגיות היוצאות ממרכזי ההי-טק אשר במדינה (עמק הסיליקון וסביבתו).

מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יהודה וייס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!