חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אתר 144 הוא אתר אינטרנט ישראלי המציע מידע על עסקים ושירותים בישראל. האתר מנוהל על ידי חברת B144 מקבוצת בזק, והוא האתר הגדול ביותר בישראל למידע על עסקים.

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יעוץ עסקי תזרים מזומנים קשיי אשראי

נושא המאמר: תזרים מזומנים
מאת: רועי ארבל   שמור מאמר למועדפים

בתחום הניהול הפיננסי בעסקים קטנים אחת הפעולות החשובות שיש לבצע היא ניהול תזרים מזומניםברמה היומית והחודשית. הטכניקה הפופולרית ליישום זה הוא ניהול תזרים מזומנים באקסל. הדרך הפשוטה לעשות זאת היא לנהל את תזרים המזומנים תחת חמש עמודות:תאריך, שם, סכום הכנסה, סכום הוצאה, יתרה. תחת שלוש עמודות אלו יש לרשום כל הוצאה והכנסה צפויה. קל יותר ברוב המקרים לצפות את ההוצאות. יש לחלק את ההוצאות לשיקים שנרשמו, שיקים שצפויים להירשם, משכורות, מוסדות, החזרי הלוואות ,רכש מחו"ל וקטגוריות נוספות במידה והן רלוונטיות לחברה. לאחר שעודכנו ההוצאות ניתן כבר לראות ע"י סכימה כמה הוצאות רשומות בכל חודש. חברה שמחזור המכירות החודשי הממוצע עומד על 800 אש"ח צריכה להקפיד לא לרשום הוצאות לחודש בסכום הגבוה מזה. את צפי ההכנסות קל לעשות במקרים בהם החברה נותנת ללקוחותיה תנאי אשראי גבוהים, במידה והלקוחות משלמים שוטף 120 ניתן לצפות את ההכנסות למספר חודשים קדימה. במידה וחלק מהלקוחות משלמים במזומן ניתן לבצע הערכה יחסית של חלק זה ולשלבו בתזרים, יש לוודא כי בהערכות הקשורות להכנסות מתחשבים בפרמטרים כגון: מספר ימי עבודה בחודש, חגים, עונתיות. תזרים המזומנים הצפוי מאפשר לחברה לדעת כמה הוצאות יש להוציא ובאילו פעולות בנקאיות לנקוט בכדי למנוע נפילות ושיאים שליליים לתזרים. במידה ואכן נרשמו הוצאות רבות מדי ניתן לפנות לבנק בבקשה להלוואת גישור, פנייה לבנק עם תזרים צפוי מקלה על הבנק ללוות את תזרים המזומנים של החברה. מאמר זה עוסק בטכניקה הפשוטה ביותר לניהול תזרים מזומנים, קיימות טכניקות מורכבות יותר שמתאימות לחברות בהן מהלך תזרים המזומנים מסובך יותר ודורש זאת. מעבר לטכניקה מהות ניהול תזרים המזומנים קשורה למבנה הפיננסי של החברה ולצרכי האשראי שלה. יש לבצע ניתוח של צרכי אשראי בכדי לראות שאכן תזרים המזומנים בנוי על מבנה מימוני מתאים. במידה ותזרים המזומנים לא ממומן בצורה נכונה תרגיש החברה רגעי שיא שלא ינבעו מאופי ניהול תזרים המזומנים אלא מצרכי האשראי שלא מסופקים.

יועצי Biz-Vision מתמחים באופן מיוחד בניהול תזרים מזומנים לחברות ועסקים בסדרי גודל שונים. ברשות החברה כלים מתקדמים ביותר המאפשרים שליטה כמעט מלאה על התנהלות המזומנים בחברה. המעורבות של יועצי Biz-Vision בהיבט זה של הפעילות בעסק משחררת את הבעלים מהדאגה השוטפת לתזרים המזומנים לטובת קידום החברה / עסק.

טעויות במילות חיפוש [ מערכת קליק גו ]
יעצ עסקי
hhgu. gxeh
,zrho nzunbho
tarth
eahh tarth
gxeho
bhvuk phbbxh
phbbxho
vaegv
rugh trck

www.biz-vision.org
קישור לאתר המקור: www.article.co.il/resultarticle.asp?searchfor=&searchforother=true


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רועי ארבל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]