חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
"ברר אנונימית מה חבות המס בגין חשבונותיך בחו"ל ורק אח"כ תחליט האם להכשיר את הכסף" -נוהל גילוי מרצון הוראת השעה-הארכת מועד

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נוי תקשורת גלובסניוזוייר The Coretec Group

נושא המאמר: קבוצת קורטק ו-Core Optics LLC מכריזות כי התקשרו בהסכם סופי להחלפת מניות
מאת: נוי תקשורת   שמור מאמר למועדפים

קבוצת קורטק ו-Core Optics LLC מכריזות כי התקשרו בהסכם סופי להחלפת מניות
שתי החברות משלבות טכנולוגיות משלימות ויישומי קצה בתעשייה באמצעות ההפצה המסחרית המוכחת של Core Optics במגזרים מבוססים וצומחים הכוללים רכב, אלקטרוניקה צרכנית, צילום / תצוגה ואחרים התלויים בחדשנות חומרית מתקדמת
אן ארבור, מישיגן, 7 במרץ 2024, (GLOBE NEWSWIRE):

The Coretec Group, Inc. קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק וטכנולוגיית תצוגה תלת ממדית, ו-Core Optics, LLC הודיעו היום כי התקשרו בהסכם החלפת מניות סופי לפיו, בתאריך הסגירה, החברה צפויה לרכוש 100% מזכויות החברים ב-Core Optics, LLC וחברות הבנות שלה המחזיקות בכל הנכסים המוחשיים והקניין הרוחני שלה, בכל הטכנולוגיות וענפי בתעשייה שלה. לאחר סגירת העסקה, החברה הממוזגת תמשיך לפעול תחת השם The Coretec Group, ולהיסחר תחת הסימול CRTG, בטרם תתחיל להציג מועמדות לרישום בבורסה בכירה כאשר היא מאמינה שהחברה המשולבת יכולה לעמוד בדרישות הרישום הראשוניות. סגירת העסקה כפופה לתנאי סגירה מקובלים.
ד"ר סיאונקי קים (Dr. Seonkee Kim) יקבל על עצמו את התואר והאחריות של המנכ"ל. בנוסף לניסיונו של ד"ר קים בתעשיית המודולים הקומפקטיים למצלמות (CCM), יש לו ידע וניסיון עמוקים בסוללות ליתיום-יון, מה שהופך אותו למנהיג המיטבי לקידום תוכנית ה-Endurion של החברה. הוא יוצג יחד עם חברי דירקטוריון ויועצים נוספים בשיחת בעלי המניות המתוכננת נכון להיום ל-14 במרץ, 2024 בשעה 17:00, שעון ישראל. פרטים נוספים עבור אותה שיחת ועידה יפורסמו בימים הקרובים.
Core Optics מתמחה בתכנון וייצור של מכונות הרכבה ובדיקה חדישות לתעשיית ה-CCM. Core Optics צברה מומחיות רבה וכמות גדולה של נתונים הנוגעים לאלגוריתמי הבדיקה שלה, כולל זכויות ליותר מ-30 פטנטים. עם מוצרים מסחריים וערוצי מכירה בתעשיות מבוססות הנחשבות כבעלות צמיחה גבוהה, לרבות תעשיית הרכב ומציאות מדומה/מצידות רבודה, Core Optics חיזקה את מעמדה כמובילת שוק במתן פתרונות מרכזיים לתהליכים אלה.
ל-Core Optics התקשרויות רבות עם לקוחות, כולל כמה מיצרניות המכשירים הניידים המובילים בדרום קוריאה וברחבי העולם, וגם עם כמה מיצרניות הרכב בולטות כולל יצרניות רכבים חשמליים, כמו גם פעילות מסחרית גלובלית בתעשיות אחרות. Core Optics מייצרת הכנסות באמצעות קו מוצרים לבדיקות CCM שמבחינה היסטורית מציע שולי רווח בריאים, והיא משמרת צינור הזמנות עם מסלול צפוי לצמיחה גבוהה.
Core Optics הרחיבה לאחרונה את היקף השירות שלה כדי להקיף את שוק הרכב החשמלי המתפתח. זו אחת הסיבות לכך שהטכנולוגיה הקניינית של The Coretec Group כל כך משלימה אותה, שכן תוכנית פיתוח הסוללות Endurion שלה משווקת לאותו בסיס לקוחות. היא מייצגת הצעת ערך משמעותית עבור עסקי הרכב של Core Optics, באמצעות שימוש בערוץ המכירות הקיים של החברה וקשרי לקוחות. בנוסף, הפיתוח המתקדם של טכנולוגיית התצוגה הנפחית של החברה, C-Space, משתלב היטב בעסקי ה-CCM והפוטוניקה הבולטים של Core Optics, שבהם הידע והמומחיות העמוקים שלה יכולים לקדם את הפיתוח של C-Space.
לבסוף, העסקה תאפשר ל-Core Optics להיכנס בצורה בולטת לשווקים בצפון אמריקה, ותאפשר פעילות עסקית גדולה יותר בקרב יצרני רכב בארצות הברית ופלחי לקוחות פוטנציאליים אחרים בעלי ערך גבוה.
"קבוצת Coretec מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות אטרקטיביות ללקוחות משתמשי הקצה, כמו גם לשותפי ייצור והפצה גדולים יותר המסוגלים לקחת את הטכנולוגיה ולהגדיל ולפרוס אותה במהירות", אמר מתיו קפרס (Matthew Kappers), מנכ"ל קבוצת Coretec. "מצאנו את השותף האידיאלי הזה ב-Core Optics, קבוצה של חדשנים עם רקורד מוכח של הקמת ערוצי מכירה וקשרי לקוחות עם מותגים בולטים הידועים ברחבי העולם. הסינרגיות בין שתי החברות ברורות, במיוחד בין נישות המוצרים ברכבים חשמליים, eVTOL, תצוגת תלת מימד, LiDAR וייצור רכב. אנו בטוחים כי המיזוג בין שתי החברות הללו יבסס עוד יותר את צבר המוצרים המסחרי של Core Optics, יגדיל את ההכנסות וייצור ערך לבעלי המניות".
החברה תספק מידע על גישה לשיחות באמצעות הודעה לעיתונות, אתרי האינטרנט של חברות ומשקיעים ומדיה חברתית לפני שיחת בעלי המניות והצגתה. אנא עקבו אחרנו ב- X (לשעבר טוויטר) בכתובת @CoretecGroupInc או בעמוד הלינקדאין של החברה.
אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, ומשתמשת במומחיות שלה כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון שייטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר. תוכנית זו נקראת Endurion. לסיליקון יש את היכולת התיאורטית להחזיק עד פי 10 מכמות יוני הליתיום בהשוואה לגרפיט מסורתי. באמצעות גישת ננו-החלקיקים הקניינית שלה, Endurion טוענת סיליקון לתוך אנודת הסוללה. גידול צנוע בסיליקון ישנה את כללי המשחק ויחולל מהפכה בשוק הרכב החשמלי, כמו גם ביישומי אחסון אנרגיה אחרים.
בנוסף, חברת Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. בנוסף, החברה משתמשת בסיליקון המהונדס שלה כדי לפתח פורטפוליו של מוצרים אחרים הממוקדים באנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה ואלקטרוניקה להדפסה. Coretec ממשיכה לפתח את CSpace, טכנולוגיית התצוגה הנפחית התלת-ממדית שלה עם מגוון רחב של יישומים, כולל LiDAR, הדמיה רפואית, רכב ואחרים.
למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com

אודות Core Optics
Core Optics LLC, חברה בערבון מוגבל מווירג'יניה, מנהלת את פעילותה באמצעות חברת הבת הקוריאנית שלה, Core Optics Co., Ltd. חברת .Core Optics Co., Ltd הוקמה בשנת 2023 לאחר שרכשה קו מוצרים של ציוד לבדיקת מודולי מצלמה קומפקטיים. היא ידועה במעורבותה בארגון בעל ערך גבוה שבמרכזו ייצור והפצה של ציוד בדיקה המותאם למודולי מצלמה קומפקטיים (CCM) המשמשים בסמארטפונים ובמכוניות.
למידע נוסף, אנא בקרו באתר https://www.coreoptics.us/
עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:
טוויטר: @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881
יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured
למידע נוסף:
אשת קשר ארגוני:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
[email protected]
+1 (866) 916-0833
איש קשר מדיה:
Spencer Herrmann
FischTank PR
[email protected]
+1 (518) 669-6818
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י נוי תקשורת שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]