חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פטור ממס שבח למוסדות ציבור

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גלגול נשמות שחזור גלגולים הפנוזה חיים קודמים

נושא המאמר: שחזור גלגולים – לשם מה?
מאת: אורלי ערבה   שמור מאמר למועדפים

פעמים רבות אנשים שואלים בהרצאותיי :"למה לי לפתוח גלגול קודם, ברוך השם, יש לי מספיק צרות בגלגול הזה..." אז זהו. צרות רבות בגלגול הזה מקורן בחיים קודמים, ויתרה מזאת, הקשיים בלאו הכי נוכחים בחיים האלה, זה לא שאנחנו פותחים פצעים חדשים. למשל, אדם שהיה בן למשפחה עשירה באירופה, בחיים הקודמים, וחווה טראומה של גירוש וביזה על ידי הקוזקים המקומיים, עלול לחוות היום פחד מהצלחה כלכלית. או באופן דומה, מי שהיה שודד ים וחי על חרבו, יכול היום לחוות פחד להיות בעל נכסים מחשש שהכסף יגרום לו לעשות מעשים רעים. מי שמת מרעב בשואה עלול לסבול מצורך אובססיבי לשלוט במתרחש כל הזמן, או מאכילת יתר כפייתית (ראו כתבה מפורטת בנושא באתר האינטרנט). מישהי שנאנסה בגלגול הקודם עלולה להירתע מגברים בגלגולה הנוכחי. גם בעיות בריאות רבות בהווה יכולות לנבוע מחיים קודמים. מישהו שנחנק או טבע עלול לפתח אסטמה, ובעיות גב עלולות לנבוע מפציעה או דקירה באיזור וכדומה. סיבות אלה ואחרות גורמות לאנשים "לפתוח" גלגולים קודמים ולברר מה בדיוק קרה שם. בתוך המצב ההיפנוטי הקל (כן, מוישלה, היפנוזה. אחרת לא תהיה לך גישה לארכיון הזכרונות הקדומים שלך.) ניתן לראות מה קרה ואילו מסקנות לקחנו איתנו לחיים האלה. דוגמאות: "חושך זה מסוכן" (כי הצבא הרומאי פלש בחושך וכולם נהרגו), "לא ניתן לסמוך על גברים" (בעקבות נטישת האב את הבית והילדים), "צריך לעבוד קשה בשביל כסף" (אם היית משרת ממורמר), "אסור לי ללכת עם העדר" (חוויה של בדידות איומה כיום, בעקבות איבוד העצמיות כקצין נאצי), "הריון הוא מוות" (אשה שמפילה שוב ושוב בחיים האלה כתוצאה ממותה בעודה יולדת בחיים קודמים), "אסור לי להיות נשית ויפה" (כי בפרס הקדומה נבחרה להיות שפחת מין למלך הודות ליופיה). כל אלה הינן מסקנות מוטעות הנחרטות באחורי המוח שלנו, ובאופן לא מודע מנהלות את חיינו כיום. על ידי חוויה מחודשת של הסיטואציה, הבנה של מה שהתרחש שם, וניקוי הטראומה, ניתן לפתור בעיות בהווה. זהו, על קצה המזלג, ההגיון בבסיס שיטת הריפוי המכונה "שחזור גלגולים קודמים

dkduk banu, ajzur dkdukho ahjzur dhkdukho jhho eusnho vpbuzv vhpbuzv turkh grcv

orlyarava.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אורלי ערבה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!