חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כללי לוח שנה עברי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ניתוח פלסטי ניתוחים פלסטיים הגדלת חזה הקטנת חזה

נושא המאמר: ניתוחים פלסטיים
מאת: דפנה מטלון צוות אתר Get4   שמור מאמר למועדפים

ניתוחים פלסטיים הינו תחום נרחב ביותר, בדף זה נסקור את תחום הניתוחים הפלסטיים לשיפור ההופעה החיצונית.
בשנים האחרונות, התפתח תחום הניתוחים הפלסטיים לצרכים אסתטיים לשכבות אוכלוסייה רחבות. ניתוחים פלסטיים מבוקשים כיום על-ידי נשים, גברים ואף בני נוער.
ניתוח פלסטי היא פעולה כירורגית לכל דבר. על כן, יש להתייחס אליו בכובד ראש. מידע על הנושא ניתן לאסוף ברשת האינטרנט, בסניפי קופות החולים ובכתבות בעיתונים.
בעת הייעוץ לקראת הניתוח יש לדרוש מהמנתח תעודת מומחה לכירורגיה פלסטית ממשרד הבריאות ותעודת חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית. כאשר ההתקשרות הינה אל מול מרכז רפואי פרטי יש לסכם בכתב על זהות המנתח. יש לשאול את המנתח על הסיבוכים ותופעות הלוואי בעקבות הפעולה ורצוי לקבל חוות דעת שנייה לקראת הניתוח ואפשרות לפנות למטופלים אחרים של אותו רופא.
מומלץ לבקש פגישה נוספת בין הייעוץ הראשוני לבין ביצוע הפעולה שבא יסביר המנתח את שלבי הניתוח - בהתאם לחוק זכויות החולה ולפסיקה, ההסברים צריכים להינתן מפי הרופא המנתח ולא בבוקר הניתוח. רבים מהמנתחים לא גובים תשלום עבור ייעוץ. לכן, אין לקבל החלטות מהירות. יש להמשיך באיסוף מידע ולחזור למנתח עם שאלות נוספות או עם החלטה סופית. הניתוח הוא כאמור, פעולה אסתטית ולכן עלול להיווצר רצון אצל המנותח לתיקונים. על כן, יש לברר עם המנתח את יחסו לתיקון ואם הדבר כרוך בתשלום נוסף.
ניתן להוזיל את עלות הניתוחים באמצעים שונים - בחלק מבתי-החולים ניתן לעבור את הניתוח על-ידי מתמחים (בפיקוח רופא מומחה), השתתפות במחקרים רפואיים, השתתפות של קופות החולים כאשר הניתוח ייעול לפתור גם בעיה רפואית.
רוב הניתוחים מתבצעים בחדרי ניתוח שכורים - יש לברר כי חדר הניתוח עומד בדרישות משרד הבריאות ומאושר על ידו. כמו כן, רוב הניתוחים כרוכים בהרדמה מלאה - יש לבדוק מי המרדים, מהם חומרי הרדמה ומהו הטיפול במקרה חירום. בנוסף, יש לבדוק את סידורי הטיפול הנמרץ..

bhmuj pkxyh bh,ujho pkxyhho veyb, jzv vdsk, jzv pkxyhev
spbv nykui

http:www.plastic-surgeries.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דפנה מטלון צוות אתר Get4 שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]