חיפוש מאמרים

11839 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אירועים בספא מגע של מלאכים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קוראן האיסלם איסלמבד האסלם

נושא המאמר: האסלאם
מאת: מוחמד   שמור מאמר למועדפים


להיות גאה באסלאם???

במכה, שהיא עיר קברו של הנביא מוחמד, היא מצבת המסרים
של הדת האסלאמית האצילה. ומסריה הם:
הצדק, האמונה הטהורה, הויתור לצרכי האחר, אחדות ואחוות עמים.
הקוראן, כאופן עקרוני, אוסר מלחמות. הוא קורא למלחמה אך ורק כשאין ברירה אלא להלחם..
לצערנו,קבוצה אסלאמית שעם הזמן הולכת וגידלה, הפכה את עצמה לאגודה עם זכיות יוצרים וכתבה ספר קוראן משלה. ספר שונה המייצג את האסלאם בדרך שלילית הפוגעת בערכיו.
כשבעיתון דנמרקי הופיעו תמונות לעג על הנביא מוחמד, כל מוסלמי
בער בתוכו ובצדק, אך אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מי ומה גרם לעולם האירופי לזלזל בדת האסלאמית. האם אפשר לנתח ולהצדיק את היחס האירופי הפוגע באסלאם? אכן אפשר.
האזרח האירופי הוא אדם עדין אוהב בריות ומאמין בחיים בכל מצב, וכשפתאום אזרח זה רואה הרג של חפים מפשע, מקרי טרור במקומות שונים בעולם, את מגדלי התאומים מתמוטטים לאחר ששני מטוסים התנגשו בו בכוונה, אותו אזרח אירופי יהיה המום ויתייחס לתופעה זו בכעס וימצא את הסיבה בדת ש"מצדיקה" מעשי תועבה שכאלה.

צריך להקים בכל העולם סדנאות להסברת מסרי הקוראן הנכונים והצודקים, שיוקיעו את יוצרי האיסלם החדש ולהפוך את סדנאות אלו לסדרות טלוויזיה בשפה אנגלית כדי שכל אמריקאי ואירופי יבין את הקוראן בצורה האמיתית שלו.


vtxko thxko eurti veurti nujns vbcht nujns nxrh veurti vthxko vjsa

מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מוחמד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!