חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אלימות במשפחה בבתי משפט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גירושין מזונות משמורת כתובה

נושא המאמר: גירושין
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

גירושין

ההחלטה לפתוח בהליך גירושין היא ללא ספק אחת ההחלטות הקשות בחיים, אם לא הקשה מכולן. לפיכך, יש לנהוג בדרך חכמה של סוף מעשה במחשבה תחילה.
פירוק תא משפחתי הוא משימה בהחלט לא פשוטה.
משבר בחיי הנישואין יכול להוביל את הצדדים לפעול בדרכים שונות כתוצאה ממניעים שונים. כך לדוגמא, צדדים רבים חוששים שמא בן הזוג יקדים אותם בפנייה לערכאות. חשש זה מוביל אותם למהר בפנייה על דרך של תביעות לערכאות המתאימות. חשש זה מתברר לעיתים כעורבא פרח.
כיום, נוצר אבסורד במצב המשפטי וההלכתי. המערכת אשר אמונה על הציבור ומטרתה לקדם ולעודד את הצדדים לשמר את התא המשפחתי, מעודדת על ידי מירוץ סמכויות בין ערכאות, את הצדדים למהר ולהגיש תביעות גירושין, מזונות, משמורת, רכוש וכדומה, לערכאות המתאימות.
טרם הפנייה לערכאות, באופן עצמאי וללא ההבנה המתאימה בהשלכות הכרוכות, זיכרו כי החיפזון הוא מהשטן. לשם כך נועדו מומחים בתחום הגירושין איתם חשוב להיוועץ ויפה שעה אחת קודם.
הליכי גירושין גולמים בחובם אסטרטגיות שונות ודרכי פעולה מגוונות, אשר ייחודיות למחשבתו של כל מומחה ומומחה בתחום. לפיכך, ראוי לשמוע דעות שונות ממומחים שונים טרם החלטה מכרעת זו. קיימים מקרים רבים שאינם מצריכים טיפול פרטני של עורך דין, אלא שמיעת עצה טובה, לעיתים הפנייה של עורך דין לטיפול מתאים, כמו לדוגמא לטיפול זוגי או משפחתי יכול להועיל ולחסוך שכר טרחה וסבל מיותר.
הליך הגירושין מתמקד בסוגיות חשובות הקשורות לרכוש ובעיקר לילדים. פנייה לערכאה היא צעד משמעותי ומכריע.
מומלץ להתעלם מדעות קדומות הקובעות כי בית דין רבני רע לנשים וטוב לגברים. במידה וגמרתם בדעתכם לסיים את מערכת היחסים, יש לחשוב על דרך ראוייה לביצוע המהלך.
האלטרנטיבות הן רבות, אולם הן תלויות בכך, שבן זוגכם לא יחתור תחת רגליכם וינהג כמותכם. קיימות דרכים אלטרנטיביות לסיום סכסוך, כך לדוגמא ניתן להגיש בקשה ליישוב סכסוך או לפנות לדרך של גישור. זיכרו תמיד, כי עדיפים גירושין בהסכמה מגירושין בהסלמה.
הקדמה זו יפה ועדיפה, אולם המציאות מלמדת כי על אף היתרונות הכרוכים בהסכמה ולא בהסלמה, בהבנה ולא במלחמה, הנושאים הכרוכים בהליך הגירושין מלווים ברכוש, ילדים, לעיתים הם אלו שגוזרים עליך מאבקים משפטיים, גם אם אינך מעוניין בהם.
התא המשפחתי בו הינך שרוי, הוא התא אותו אתה צריך לפרק, הדיאלוג בסופו של יום, עם פרקליט או בלעדיו, יהיה עם בן הזוג. לפיכך גם אם קיימת התנצחות, סוג של חוסר נעימות, וויכוחים, אווירה עכורה בבית והתדרדרות משמעותית ביחסים ביניכם, אל תדרדרו את השיח לאלימות. רכוש וכסף אינם שווים איבוד חיי אדם, ובוודאי שלא את מסע הסבל שיעברו ילדיכם.
ילדים הם עם חכם. גם אם ההתדרדרות נעשית בדלת האחורית, הילדים מבינים, חשים ובעיקר מפנימים את המתרחש בבית. עשו כל שביכולתכם כדי להימנע מעירובם ברפש. אתם עלולים לגרום להם לנזקים חמורים, אולי אף בלתי הפיכים.
בגירושין היה חכם, לאו דוקא צודק.
חשוב לתכנן את הצעדים בהליך בחוכמה, בתחכום, בתזמון מתאים, בסבלנות, ובעיקר לבחור במומחה שילווה את ההליך תוך אמפתיה, סבלנות, ועם התבונה להשיג את מטרותייך.
עורך דין מומחה שעושה את עבודתו נאמנה, הוא זה שמתווה ומנהל את הדרך הטובה ביותר שתשיג את היעדים שהוצגו בתחילת ההליך. החלטה בדבר בחירת עורך הדין שיטפל בתיק, עשויה להכריע את גורלו. חשוב להבחין מיהו איש המקצוע שקורא את המקרה הספציפי שלכם בצורה הטובה ביותר ושיוביל את פניכם להשגת מטרותיכם בדרך המהירה ביותר, שהרי כל מקרה הוא לגופו, וכל עורך דין מציג את דרכו.
במסגרת הפנייה למומחה בתחום, ראוי שהוועצות תיעשה ללא כל שכר, משום ששעת ייעוץ, היא למעשה שעת היכרות והתרשמות, שכל כולה נועדה לבחון את כישוריו ודרכי פעולתו של עורך הדין. בחירה טובה של מומחה, נעשית על ידי בחירת דרך אסטרטגית חכמה שתוצג לפניכם לסיים את הפרק הנוכחי, בתקווה להתחיל פרק חדש בצורה הטובה ביותר, הן מבחינה רכושית והן מבחינת הילדים.
זיכרו כי נישואין נוצרו מאהבה, גירושין הם על כסף וילדים. במסגרת הסיכום עם עורך דין מומחה בתחום, חשוב לחתום על שכר טרחה מפורט שיוסבר ללקוח על כל הבטיו, שכן המציע את ההסכם הוא עורך דין, ואתם כלקוחות זכאים למלוא ההבנה וההסבר לנושא.
משפט הוא הליך כוחני המתנהל לאחר הגשת תביעות. על מנת לקדם את עניינכם בצורה הטובה ביותר, עד להוועצות עם מומחה בתחום, איספו מסמכים רלוונטיים הנוגעים לרכוש, להוצאות הבית והוצאות על הילדים. חשוב לאסוף חומר ראיות מפליל כגון זה המעיד על בגידה, אולם היזהרו בעת ליקוט הראיות שמא תסתבכו בעבירה פלילית על פי חוק האזנות סתר וחוק הגנת הפרטיות.
טחנות הצדק טוחנות לאט, לפיכך, בגירושין היה חכם, לאו דוקא צודק
www.getnow.co.il

www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!