חיפוש מאמרים

11781 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
על תרופה חדשה לטיפול בגנחת (אסתמה): Omalizumab (שם מותג Xolair)

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שעות נוספות פיצויי פיטורין הלנת שכר עורך דין לענייני עבודה

נושא המאמר: שעות נוספות
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

שעות נוספות

על פי חוק שעות עבודה ומנוחה, הגמול עבוד שעתיים נוספות ראשונות ביום, יהיו לפחות 125% מהשכר הרגיל, שעות נוספות שעולות על שעתיים ביום, לפחות 150% מהשכר הרגיל.
חוק שעות עבודה ומנוחה קובע, כי שעות נוספות הן השעות העולות על מכסת שעות יום העבודה או על מכסת שעות שבוע העבודה כהגדרתם בחוק.
החוק קובע לעניין זה כי שבוע עבודה של 6 ימים, לא יעלה על 8 שעות ביום. ביום שלפני המנוחה השבועית, לא יעלה יום העבודה על 7 שעות ביום. כאשר מדובר בשבוע עבודה של 5 ימים, שעות נוספות ייחשבו מעל לשעה התשיעית.
סעיף 5 לחוק הגנת השכר קובע איסור על "שכר גלובלי" בנוגע לשעות נוספות, גמול עבודה במנוחה שבועית, דמי חופשה, פדיון חופשה וכו'. חריג לאיסור זה הוא אם נקבע אחרת בהסכם קיבוצי וההסכם אושר על ידי שר העבודה.
החל מיום 1.11.2006, מעביד אשר לא ישלם גמול עבור שעות נוספות בהתאם להוראות חוק שעות עבודה ומנוחה, יהיו חשוף לדין פלילי.

זכאותו של עובד זר לשעות נוספות
עובדים זרים נמצאים לרוב, במחיצתם של קשישים משך כל שעות היממה. עולה השאלה האם הם זכאים לשעות נוספות עבור עבודתם?
ככלל, כל עובד זכאי לתשלום מלא על שעות עבודתו. לפיכך העובד הזר זכאי לשעות נוספות עבור עבודתו. הלכה פסוקה היא כי על העובד להוכיח את שעות העבודה אותן עבד. הדרך להוכיח את השעות בהן היא על ידי רישום מסודר של שעות העבודה או על ידי הוכחת סדר יום קבוע.
במידה והוכיח העובד הזר את שעות העבודה, אולם לא ניתן לחשב באופן מדוייק את כמותן, הוא יהיה זכאי לקבל תמורת השעות הנוספות, 30% ממשכורתו הבסיסית.
www.getnow.co.il

www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!