חיפוש מאמרים

11766 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מכירות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הסכם ממון הסכם גירושין הסכם שלום בית ולחלופין גירושין ביטול הסכם

נושא המאמר: הסכם שלום בית ולחלופין גירושין
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

הסכם שלום בית ולחלופין גירושין
צדדים שחוו משבר נישואין, עברו את מסכת המחשבות על רכוש, משמורת, מזונות, זכויות סוציאליות ועוד.
יחסים שעלו על שרטון והעלו את הנושאים השנויים במחלוקת, דינם להתמודדות ולא להתעלמות.
מומלץ מאוד לא להישאר ב"חוסר וודאות", משום שתחושה זו תוביל לתוצאה של הסלמת מערכת היחסים "בינו לבינה", מטעמים שאינם קשורים לרגשות אלא למאבקים רכושיים.
"הסכם שלום בית ולחלופין גירושין" מעניק את הפיתרון למצב סבוך זה. בהסכם זה מביעים הצדדים את נכונותם, תקוותם ורצינותם למערכת יחסים הדדית, ולחיי שלום בית. עם זאת, ההסכם גם מסדיר את כל הנושאים הקשורים בחיים המשותפים ובכלל זה, כל הנושאים הרכושיים (לרבות: דירה, בית, חשבונות בנק, זכויות סוציאליות ועוד), משמורת, הסדרי ראייה, מזונות ילדים וכדומה.
הסכם זה מביא למצב שבו הצדדים ינסו לחיות חיי שלום, אולם אם הדבר חו"ח לא יצלח, ייכנס לתוקפו ההסכם, ויהפוך מהסכם שלום בית להסכם גירושין. היתרון שמעניק ההסכם הוא לאפשר לצדדים לנהל את חייהם באופן משותף, מבלי שתעיב על מי מהצדדים מחשבה, שמא הרצון להיפרד, יוביל אותו להיות מחוסר כל או שהצד שכנגד יקדים אותו ב"מירוץ הסמכויות".
הסכם "שלום בית ולחלופין גירושין" גולם בחובו יתרונות רבים, ביניהם, הבנת המחלוקות, קביעת דרכי פיתרון, קביעת תנאים מפורשים לגבי ההיבטים השנויים במחלוקת, כך לדוגמא: התנהגותו של בן הזוג, יחסו למשפחה, מטלות הבית ועד להיבטים של ביקורים אצל החותנת, יחסי אישות ועוד. הרעיון העומד בבסיס ההסכם, הוא להפיק לקחים ממחלוקות העבר ולהגיע לפיתרון אופטימלי בהתאם.
הפעלת ההסכם והפיכתו להסכם גירושין תלויה בהחלטה של אחד מבני הזוג. הסכם זה חוסך סבל רב, הליכים ממושכים והתדיינויות רבות המלוות באמוציות ובהסלמה.
אישורו של ההסכם נעשה בבית משפט לענייני משפחה או בבית הדי ןהרבני, לפי העניין, ולאחר האישור הוא מקבל תוקף של פסק דין. הסכם שלא אושר בערכאות "לכאורה" אינו תקף. אולם לאחרונה, החלה מגמה של ריכוך בפסיקתו של בית המשפט. חרף הכרסום הנ"ל, בנושא רם מעלה זה, מומלץ מאוד, לערוך את ההסכם ולאשרו כקבוע בחוק, ובערכאה המתאימה.
לחץ או כפייה לקראת חתימה של הסכם שלום בית?
צד שמייחל לשלום בית ולשימור התא המשפחתי, מוותר פעמים רבות על נושאים רכושים, וכל זאת בכדי שייחתם ההסכם והצד שמנגד יתרצה.
זיכרו, כי ביטולו של הסכם שלום בית ולחלופין גירושין, לאחר שאושר בערכאה המתאימה וקיבל תוקף של פסק דין, הוא משימה מאוד קשה. לפיכך, אל תיכנעו לסחטנות או לפשרות אם אינכם סבורים שההסכם לא הוגן
כל הסכם נחתם בנסיבות המיוחדות של בני הזוג, ובעובדות הרלוונטיות למערכת היחסים ביניהם , מומלץ להתייעץ עם עורך דין ואולי אף עם גורם טיפולי אחר, בפרטים הרלוונטיים להסכם ובניסוחו, באופן שלא יעורר מחלוקות עתידיות
www.getnow.co.il

www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!