חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ונתנה תוקף קדושת היום

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כתב אישום דיני תעבורה דוחות עורך דין לתעבורה

נושא המאמר: כתב אישום בדיני תעבורה
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

כתב אישום

מחלקת התביעות במשטרה או הפרקליטות הם המחליטים על הגשת כתב אישום כנגד נאשם בעבירות תעבורה.
נהג שקיבל הזמנה למשפט או שהוגש נגדו כתב אישום, צריך לעשות מספר פעולות שיקלו עליו את ההתמודדות עם האישום.
כתב האישום מורכב ממספר חלקים, בצד שמאל למעלה, ישנה מדבקה המציינת את בית המשפט אליו הוגש האישום, ואת מספר התיק.
כתב האישום מחולק בהתאמה לאישומים השונים. כל אישום יכיל את העובדות הרלוונטיות לו, ולאחר מכן יופיעו סעיפי האישום הרלוונטיים לאותו האישום. לאחר הגשת כתב האישום יתייצב הנאשם לדין וישיב לאשמה. יש באפשרותו להודות או לכפור באשמה. הודייה פירושה הרשעה מיידית. אם הנאשם החליט לכפור בהאשמות נגדו, ייקבע מועד לדיון הוכחות, שמיעת עדים והבאת ראיות.
כל נאשם שהוגש נגדו כתב אישום זכאי לצלם את חומר החקירה.
מומלץ עם קבלת כתב האישום לגשת ולצלם את כל תיק החקירה ולהיוועץ לגבי סיכוייו. הסיכויים נגזרים בחלקם מראיות הקיימות בתיק החקירה.
הערכת העונש, בין היתר, נעשית על פי חומרת העבירה, נסיבות העניין, גילו של הנאשם, עברו התעבורתי, מצבו האישי, מצבו הכלכלי, רמת חשיבות השימוש ברכב והראיות שבידי התביעה.
נהגים רבים אינם מודעים למצב המשפטי, לפיכך מומלץ להיוועץ בעורכי דין העוסקים בתחום, היכולים לבחון את חומר הראיות בעין מקצועית ולתת חוות דעת מקיפה לאור פסיקתו של בית המשפט במקרים אחרים.
איש מקצוע יכול למצוא פגמים בחומר הראיות, חרף העובדה שהתיק נראה מוכן להרשעה. פגמים בחומר החקירה יכולים להתבצע באופנים שונים, כך לדוגמא: בהפעלה של השוטר את מכשירי מדידת המהירות, נהיגה בשיכרות, מילוי הדוחות ועוד.
חשוב לשקול את האפשרות לסגור את התיק בעיסקת טיעון על ידי הודאה במעשה וקבלת עונש מופחת, אולם כל מקרה הוא ייחודי לנסיבותיו.
זיכרו כי במקרה של הזמנה לדין, רשאית משטרת ישראל לשלול את רישיון הנהיגה של הנהג מיידית למשך כ ? 30 יום, וזאת כאקט מינהלי המונע מנהג מסוכן לנהוג בכביש.

www.getnow.co.il

www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]