חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מיתוג נכון חוסך לך כסף

    קישורי טקסט (לפרטים)
מיון עובדים

 

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עמודי-חדשות-ושונות זכויות עובדים הלנת שכר קו לעובד

נושא המאמר: זכויות עובדים , דיני עבודה המרכז לזכויות עובדים - זכויות עובדים - הלנת שכר - קו לעובד
מאת: גאי   שמור מאמר למועדפים

הידעת שמעביד שמפטר עובד בגלל שזה הגיש תביעה לבית הדין לעבוד חייב לשלם לאותו עובד פיצוי פיטורין מוגדלים. הידעת שעובד שדרוש ממעבידו את דמי ההבראה המגיעים לו כחוק- בעודו מועסק, זכאי לקבל את מלוא דמי ההבראה- 7 שנים אחורה. ואילו עובד שידרוש דמי הבראה לאחר סיום יחסי עובד מעביד- יקבל את דמי ההבראה לתקופה של שנתיים ימים בלבד. הידעת עובדים בשמירה וביטחון זכאים לפנסיה מקיפה אחרי חצי שנת עבודה- רטרואקטיבית ליום תחילת העבודה. הידעת פועל בניין שעבד במשך חודשים, ללא היעדרויות, זכאי לקבל תמריץ על אי היעדרות. תמריץ = כסף. הידעת עובדים בשמירה החתומים על הסכם גלובלי- זכאים לבטל אותו בכל עת, בהודעה של 14 יום מראש. הידעת עובדי בניין זכאים להפרשה לפנסיה מבסיס אשר גדול יותר משכר היסוד שלהם. הידעת עובד בשמירה שמעסיקו הפסיד במכרז את מקום העבודה זכאי לפיצוי פיטורין. הידעת עובד מוסך זכאי במהלך עבודתו לקרן השתלמות הממומנת בעיקרה על ידי המעביד. הידעת אם עבדת מעל 186 שעות בחודש עבודה, מגיע לך שעות נוספות. הסכם עבודה גלובלי בשמירה, אינו תקף אם עותק ממנו לא נשלח למועצת הפועלים המקומית. הידעת הסכם עבודה גלובלי בשמירה, אינו תקף אם עותק ממנו לא נשלח למועצת הפועלים המקומית. הידעת עובד שמירה הנמצא בכוננות זכאי להפסקה מבלי שינכו לו זמן זה מהשכר. הידעת הפסקה תחשב כזמן עבודה ושכר בצידה באם העובד אינו רשאי לעזוב את מקום עבודתו.


זכויות עובדים , דיני עבודה המרכז לזכויות עובדים - זכויות עובדים - הלנת שכר - קו לעובד

www.ovdim.org


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גאי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!