חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
טרנבולון אצטאט - Trenbolone acetate - Trenabolic - קובי עזרא

    קישורי טקסט (לפרטים)
החזרי מע"מ
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: משפט דיני מסים מע"מ אגף מע"מ

נושא המאמר: פרמיות לעובדי אגף מע"מ - דיני סמים - משפט פלילי
מאת: אלי דורון, עו"ד / [email protected]   שמור מאמר למועדפים

במסגרת תיקים פליליים בהם מייצג משרדנו נאשמים בעבירות מע"מ הוגשו ע"י משרדנו בקשות לבית המשפט להורות למדינה להציג את טבלאות הפרמיה בשכר של עובדי אגף מע"מ וזאת במסגרת בקשה מוקדמת לבית המשפט לקבוע כי כתבי האישום המוגשים ע"י המחלקה המשפטית של מע"מ, הוגשו בחוסר סמכות.

זאת, בין השאר, נוכח טענה בדבר היעדר הפרדה נאותה בין היחידה החוקרת (אגף המכס והמע"מ) לבין הגוף שהחליט על הגשת כתבי האישום (המחלקה המשפטית של אגף המכס והמע"מ).

בית המשפט נתבקש להורות למדינה להמציא את טבלאות הפרמיות בשכר עובדי האגף מאחר וקיים חשש (מבוסס) כי שכרם של עובדי אגף מע"מ מושפע, בין השאר, גם מהיקף השומות וכמות השומות המוצאות על ידי העובד שבו מדובר, וחמור מכך - ממספר כתבי האישום המוגשים בגין תיקים שבטיפולו.

במסגרת הבקשה נטען, בין השאר, כי הואיל ומדובר במחלקות שונות של אותו גוף, קיים חשש לפגיעה בעצמאות שיקול הדעת של התובעים בכל הנוגע להגשת כתבי אישום, במיוחד נוכח העניין האישי הברור שיש לעובדי האגף בריבוי הגשתם של כתבי אישום, במידה שאכן יתברר כי שכרם מושפע מכמות כתבי האישום המוגשים, כפי שנטען.

לייעוץ, שאלות או פגישה בנושא, צרו קשר במייל: [email protected]
או בטל': 04-8526693 או 03-6127446


www.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד / [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]