חיפוש מאמרים

12036 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם לפתוח עסק

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טונרים ראש דיו דיו ראש דיו תואם

נושא המאמר: קצב קניית ראש דיו למדפסת או מחסניות דיו
מאת: שי חיימוביץ ואריאל חיימוביץ   שמור מאמר למועדפים

קצב קניית דיו למדפסת או ראש דיו משפיע לא אחת על התקציב. רצוי להבין את קצב קניית הדיו שלך מתוך הבנת קצב שימוש הדיו על מנת לחסוך במחיר.מעט מודעות לכך בהחלט תתפרש בחיסכון כספי ניכר.


קצב קניית דיו למדפסת מהווה כיום את אחת מן ההוצאות הכבדות יותר למשק הבית. יצא המצב כך, שראש דיו , ראשי דיו , טונרים – יקרים לעיתים הרבה יותר מאשר המדפסות עצמם.

גם HP , גם אפסון , גם brother – כל חברות המדפסות המובילות מוציאות מפסי ייצורן ראש דיו מקורי אשר מתאים למדפסת בהתאמה מושלמת. רבים אינם יודעים למשעה כי בו זמנית ניתן אף לקנות ראש דיו , ראשי דיו אשר אינם של החברה המקורית שייצרה את המדפסת.

כך למשל , קיימים בשוק מחסניות דיו , ראשי דיו שנקראים ממוחזרים (בהם הדיו ממולא מחדש) , תואמים (של חברה שמייצרת רק מחסניות דיו בעצמה) גם לצד המקוריים.
קצב קניית ראשי הדיו של ומחסנית דיו למדפסת עשוי לרוקן את כיסך , וזאת בהתאמה למחיר בו הינך קונה דיו. קצב זה נקבע כמובן לפי פרמטרים של קצב אזילת הדיו, קצב נחיצות הדיו למדפסת וקצב השימוש בהדפסות לשימושים רבים ומגוונים.

נהוג להבחין בין שימושים מסוגים שונים בדיו :

דיו עומד – זוהי קצב הפגימה הטיבעית בדיו. כלומר, כמות הדיו אשר למעשה אינך משתמש בה אלא הנשארת בתחתית המחסנית ולעיתים אף המתייבשת.
דיו מורץ – דיו אשר כשמו כן הוא : פעיל ומורץ להדפסות.
דיו זמין להחלפה – מחסניות הדיו הבאות בתור אשר ממתינות להדפסה.
דיו נחוץ – כמות הדיו הנחוצה להדפסותיך השגרתיות . גם חישוב זה משתנה בהתאם לסוגי ההדפסות שלך.

יש לזכור כי הדפסות פרקטיות רבות בשטף היומיום מחייבות בדרך כלל שימוש בצבעי שחור מאשר בצבעוני. בד"כ השימוש בצבעוני נעשה יותר לצרכי תחביבים ופחות ליומיום. שכן, כמות הדיו הצבעוני המבוזבזת בהדפסה רגילה הינה בדרך מעטה למדי ומתרכזת בהדפסות חלקים צבעוניים בפינות הדפים : סמלים, תמונות קטנות וכן הלאה.

קצב שימוש באביזרי דיו , מחסניות דיו, ראש דיו וראשי דיו – נקבע על ידי משחק עם הפרמטרים הללו כמושגים בתחום הדיו. תוכל להגביר או להאט את הקצב הזה בהתאם לצרכיך.

החשוב הוא שבגבולות הקצב תקבל מחיר טוב לדיו אשר בו הנך משתמש.
אם קצב החלפת הדיו שלך גבוה (מתוך קצב שימוש גבוה בדיו) מוטב כי תיבחן אף אפשרות של הוזלה במחירי הדיו או מציאת פיתרון להזמנה מראש של כמות יותר גדולה.
השליטה והפיקוח על קצב השימוש בדיו (והפחתת השימוש השולי) עשויים לחסוך לך לא מעט כסף במידה ותשים לב אליהם נכון ותקדיש לכך מחשבה.

www.tng.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שי חיימוביץ ואריאל חיימוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!