חיפוש מאמרים

12025 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
העברת זכויות במתנה במשק חקלאי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ערעור מס ערעורי מס הכנסה דיני מיסים משפט חוקתי

נושא המאמר: פרסום פסקי דין בערעורי מס - משפט חוקתי - דיני מיסים
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) / eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

24.12.2003

בבש"א 19216/03 שנדון בפני בית המשפט המחוזי בתל אביב- יפו, נדונה בקשתו של אייל מרקוס, כתב משפטי ב"מעריב", כי יוסר צו איסור הפרסום אשר הוטל על ידי בית המשפט, בכל הנוגע לתיק עמ"ה 1263/03 רביזדה וחב´ דור חן מסחר בע"מ נ´ פ"ש ת"א 4 .

צו איסור הפרסום הוטל על ידי בית המשפט, לבקשת המערערים, אשר נסמכה על הוראות סעיף 154 (ג) לפקודת מס הכנסה.

לטענת המבקש יש להסיר את הצו הואיל וזכות הציבור לדעת חלה על אירועים המשפיעים על סדר היום הציבורי וכזהו הדיון בערעור על שומות מס הכנסה, שבו מדובר.

לעומתו טענו המשיבים - הנישומים, אין לערעור המס כל השלכה על "פרשת הבנק למסחר", כפי שנטען ע"י המבקש. אין גם כל אינטרס ציבורי בפרסומם של פרוטוקול דיון והחלטה שניתנה על ידי בית המשפט, במסגרת הליך ביניים, בעניין בקשה שהגישו הנישומים להאריך את המועד להגשת ערעור על השומה שנערכה להם.

בית המשפט קבל את בקשתו המבקש והסיר את צו איסור הפרסום, תוך שהוא מנתח את סוגיית הפרסום ו"זכות הציבור לדעת".
זכות זו, כך נקבע, הנה זכות יסוד טבעית במדינה דמוקרטית והיא אף מוצאת ביטוייה בסעיף 3 לחוק יסוד השפיטה.פעמים רבות, נושאים הנדונים בערעורי מס הנם נושאים אשר יש בהם עניין לציבור, והמקרה שלפנינו הוא אחד מעניינים אלו. נקבע כי גם אם הבקשה הנה בנוגע להליך ביניים ולא להליך העיקרי, ואף אם עסקינן בהליך מקדמי, חלה כאן זכות הציבור לדעת.

בנסיבות המקרה הספציפי, קבע בית המשפט, לא היתה בפרוטוקול הדיון ובהחלטת בית המשפט שלגביה התבקשה הסרת צו איסור הפרסום, כל "סוד מסחרי" שגילויו אסור, או שחל עליו חיסיון.
נוכח האמור לעיל, נתקבלה כאמור הבקשה, וצו איסור הפרסום בוטל.לייעוץ, שאלות או פגישה בנושא, צרו קשר במייל: eli-doron@taxlawyers.co.il
או בטל': 04-8526693 או 03-6127446

www.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) / eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!