חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המעבר מצלם חובב לעסק מקצועי - התמחות מקצועית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי פילוסופיה אושר הצלחה

נושא המאמר: מהי משמעות שם האדם ? האם וכיצד שמו של אדם משפיע על חייו ?
מאת: להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il   שמור מאמר למועדפים

מהי משמעות שם האדם ? האם וכיצד שמו של אדם משפיע על חייו ?

נומרולוגיה. האם יש אמת במשמעות הנומרולוגית של שם האדם ? האם שם האדם יכול להשפיע על חייו ? האם יש משמעות לאותיות שמהן מורכב שם האדם ? איזה שם לקרוא לילד שלך ? האם השם שלך משפיע על החיים שלך ? האם כדאי להחליף שם כדי להצליח בחיים ? מהו שם טוב ומהו שם רע ? מהי משמעות שם האדם ? דע כי התשובה לשאלה האם שמו האדם משפיע על חייו זהה לחלוטין לתשובה לשאלה האם יש דבר כזה עין הרע. כפי שכבר התבאר אכן יש עין הרע אם אתה מאמין שיש דבר כזה, אך אם אתה מבין שמבחינה מדעית ע"פ חוקי הפיזיקה אין דבר כזה עין הרע, אז עבורך אין דבר כזה עין הרע.

אותו הדבר בדיוק לגבי שם האדם, אם אתה כאדם מאמין שיש לך שליטה מלאה על כל מה שקורה לך בחיים ושכל מה שקשור לאושר שלך ולהצלחה שלך תלוי רק בך עבורך אין שם משמעות לשם שלך, השם שלך עבורך הוא אמצעי זיהוי בלבד, בדיוק כמו כתובת המגורים שלך, בדיוק כמו מספר הטלפון שלך כך השם שלך, אין לו שום השפעה על היכולת שלך להצליח כאדם. אך אם אתה מאמין שלשם שלך ישנם כוחות מטאפיזיים כאלו ואחרים שיכולים לגרום לך להצליח או להיכשל בחיים, אז אכן במקרה כזה יש לשם שלך משמעות עבורך אבל זה רק משום שאתה מאמין בכך מה שיגרום לפעולות שלך להיות באופן בלתי מודע זהות לאמונות העמוקות שלך.

אם לשם שלך יש משמעות עבורך אתה תפתח בצורה בלתי מודעת נטייה להמשך אחרי המשמעות של השם שלך עבורך. ישנם שמות שבאפשרותך כאדם לפרש את המשמעות של השם בצורות שונות. נניח ששמך הוא שם של בעל חיים כלשהו, באפשרותך להזדהות עם תכונות שונות של אותו בעל חיים, באפשרותך להזדהות עם התכונות החזקות שלו כמו בדיוק שבאפשרותך להזדהות עם התכונות הפחות חזקות של אותו בעל חיים. כנ"ל בדיוק אם שמך הוא שם עצם כל שהוא, אם אתה מייחס לשם שלך משמעות אתה יכול לבחור עם אלו תכונות של מקור השם שלך להזדהות. ברגע שאתה מאמין כי יש לשם שלך אפשרות להשפיע על מהלך חייך, באופן בלתי מודע אתה תגרום לזה לקרות. אדם שמאמין שהוא יצליח רוב ככל הסיכויים שהוא יצליח וכנ"ל להפך. אך אם אתה מבין שהשם שלך הוא בחירה של ההורים שלך עבורך ושהשם שלך הוא אמצעי זיהוי חברתי בלבד, במקרה כזה לשם שלך אין שום כוח נסתר או יכולת להשפיע עליך.

בטבע ובאבולוציה אצל כל בעלי החיים שסביבנו אין שמות פרטיים ושמות משפחה לכל בעל חיים. ישנם אמצעי זיהוי אחרים שעוזרים לבעלי החיים לדעת מי זה מי, כשם שלבגדים שלנו יש תחליף בפרווה ובשומן של בעלי החיים כך גם לשמות ולאמצעי הזיהוי שלנו יש תחליף אצל בעלי החיים בטבע, אבל הם לא משתמשים במערכת שמות ואילן יוחסין כמונו. מכאן גם ניתן ללמוד כי שם האדם נוצר כדי לתת מענה לצורך של זיהוי של אנשים. במקום לומר הבן של האיש הגבוה ההוא שהתחתן עם הבלונדינית ההיא שהיתה הבת של וכולי אומרים פלוני אלמוני, זה מספק פתרון יותר פשוט לאמצעי זיהוי של האנשים שסביבנו. לכן גם מקובל שאישה שנישאת משנה את שם משפחתה (או מוסיפה לשם משפחתה) את שם המשפחה של בעלה, כי שם האדם הוא עניין של אמצעי זיהוי כדי שידעו מי הוא מי.

חשוב רק לציין כי למרות שמבחינה מדעית וע"פ חוקי הפיזיקה אין יכולת לשם האדם להשפיע על חייו, בכל זאת בגלל שהחברה שלנו "כן" מייחסת משמעות כלשהי לשם האדם לפחות בשלבים הראשונים של חייו של האדם, כשהוא בגן הילדים בבית הספר וכולי, לכן דווקא כן יכולה להיות כן השפעה לשם האדם על האישיות שלו, אבל זה לא בגלל כוח נסתר צירופי אותיות נומרולוגיה וכיו"ב, אלא מסיבות הגיוניות וחברתיות. אך אם אתה כאדם לא מושפע מבחינה חברתית ואתה רוצה לדעת האם מבחינה כלשהי יש משמעות נומרולוגית לשם שלך, דע לך כי הכל עבודה בעיניים. אם תאמין בכך זה ישלוט בך בדיוק כפי שאם תאמין בכל כוחך שהבצל הוא מתוק אז אתה תרגיש את המתיקות שלו, כך אם תאמין שלשם שלך יש איזה כוח מאגי הוא אכן ישפיע עליך. אך באמת לך כאדם יש בחירה החופשית מלאה לעשות אך ורק מה שאתה רוצה בלי שום יכולת של שום גורל מזל או כוח על להשפיע עליך בשום צורה. כל כוחות העל המיסטיים הם פתרונות אינסטנט ופשטניים של אנשים כדי להסביר לעצמם למה קורה להם דבר כזה או אחר וכדי לתת לעצמם מענה כזה או אחר לבעיות החיים, אך בפועל הדברים האלו אינם אמתיים, אתה ואך ורק אתה שולט בצורה מלאה בחיים שלך ויש לך בחירה מלאה להצליח ולהיות מאושר בהצלחה.

לגבי השאלה איזה שם לקרוא לילד שלך, אז כי שכבר התבאר השיקולים שלפיהם אתה אמור לבחור שם לילד שלך הם אך ורק חברתיים ולא שיקולים מספריים צירופי אותיות וכיו"ב. בגלל שאנחנו חיה חברתית ובגלל שרוב ככל האנשים כן מושפעים וכן מייחסים משמעות כלשהי לחברה שסביבם לכן חשוב לבחור לילד שלך שם שהמשמעות החברתית שלו היא חיובית. חלק מתהליך גיבוש הזהות של כל ילד הוא תהליך חברתי, תהליך שבו הילד מקבל פידבק מסביבתו החל מהוריו ומשפחתו ועד שאר הסביבה הרחוקה יותר שעל ידם הוא מגבש את הזהות שלו. לכן חשוב שלשם של הילד שלך תהיה משמעות חיובית כדי שהפידבק שהוא יקבל מהסביבה שלו יהיה חיובי וזה למרות שאין משמעות מדעית לשם של האדם כדי להשפיע על חייו בצורה מטאפיזית. בגלל שהאדם בד"כ מושפע מהסביבה שלו והסביבה והחברה שלנו מושפעת גם מהשם של האדם לכן חשוב שהשם של הילד יהיה חיובי.

לסיכום עליך להבין שההצלחה שלך תלויה רק בך ושאין שום כוח בעולם שיכול למנוע ממך להיות מאושר. ברגע שתבין את זה אתה פתאום תגלה את האושר האמיתי, תהיה לך שליטה מלאה על החיים שלך וכך תוכל לעשות אותם למאושרים יותר. בהצלחה.

המאמר עסק ב שליטה, חברה, מדע, חיים, נומרולוגיה, גורל, מטאפיזיקה, שם האדם, חשיבה חיובית, כוח המחשבה ועודמאת להצליח בכח המחשבה EIP.co.il -

מהי משמעות שם האדם ? האם וכיצד שמו של אדם משפיע על חייו ?

תהנה מעוד מאות מאמרים בנושאים אושר, אהבה, הצלחה, שמחה, מודעות, תת מודע, פסיכולוגיה, בטחון / הערכה עצמית, כח המחשבה, פתרון בעיות, כוח הרצון, חשיבה חיובית, פילוסופיה, ניהול ועוד.


קישור לאתר המקור: www.eip.co.il/?key=244


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!